SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Creapure monohydrate Olimp.Jak to brać???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Zakupiłem przed chwilą kreatynę Creapure Monohydrate Olimp (300g) w proszku. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to brać? Czy wystarczy 5g dziennie? Co sądzicie wogóle o tym produkcie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 1417 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11134
wybrałeć b.dobrą kreatyne
bież ją w treningowe 5g z rana i 5g po ,w nietreningowe tylko z rana 5g możesz se do tego glukoze dokupic (w sklepie spozywczym) i brac po 50g do kreatyny oczywiście jeżeli nie masz problemów z tłuszczykiem

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

jezeli jakoś Ci pomogłem kliknij w prawym rogu
1

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2802 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16632
Jest ok ja bym polecil ci brac tak jak Baran tylko ze w dni nietreningowe tez bym bral 5g rano i 5g miedzy posilkami

---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <---------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli uważacie, że dobrze zrobiłem kupując tą kreatynę a nie np.Megabo-lowską. W tym sklepie , w któ rym ja ją kupiłem dałem 60 zł bez groszy
a była też Mega-bol Total Creatine 250g za 64 zł.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedno zapytanie. Ja planuję porcję przygotowywać następująco:
5g kreatyny + pół szklanki chłodnej ale przegotowanej wody + pół szklanki soku.
A właściwie to ile ma 1 łyżka do zupy(chodzi o to ile gram się na nią zmieści), a ile łyżka do kawy?

Czy taki sposób przygotowywania porcji kreatyny jest dobry? Czego muszę spożywać szczególnie dużo do kreatyny?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2802 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16632
Dobrze zrobiles


---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2802 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16632
Nie jest to dobra rozwiazanie ja proponuje w szklance wody rozpuscic 5g kreatyny czyli jedna nie czubata lyzeczke od herbaty i do tego z 50g glukozy i wypic

---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
napewno dobrze zrobiłeś ze nie kupiłes megabola. creapure z olimpu na mnie swietnie działa. tylko.... ile gram masz za 60 zł? bo jak 300 to cienko... bo na forumowym sklepiku jest 600g za 78zł!!!

Human rase are disease, are the cancer of this planet, and we are the curel
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy nie można tej kreatyny sypać bezpośrednio do jamy ustnej i zapijać wodą lub sokiem?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
I jeszcze jedno: czy można brać 5g dziennie?(po treningu)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5048
"A czy nie można tej kreatyny sypać bezpośrednio do jamy ustnej i zapijać wodą lub sokiem?" - mozna a za ta kretkie to przeplaciles troszkie



KAŻDY CHCE BYĆ WIELKI - JA BĘDĘ!

Z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brac kreatyne z masowka ???

Następny temat

Aminokwasy w SW

electro
Polecane artykuły