witam , mam do dyspozycji sztangielki , sztange prostą długą i łamaną oraz znaczną ilość cięzarów . mam diete na mase i chciałbym sie dowiedzieć jakie ćwiczenia najlepiej "wchodzą" na bica bo wiem , że jest ich multum od uchywów młotkowych po ćwiczenia takie jak "21" , wiem że na jedym treningu najlepiej zrobić po 3 ćwiczenia , każde po 3 powtórzenia , jednak kompetnie nie mam pomysłu które są najlepsze .
z góry dzięki ;)
z góry dzięki ;)
Krzysztof Piekarz
Na każdym treningu inne ćwiczenia to wg mnie słaba opcja. Zmieniać co jakiś czas trzeba ale lepiej skupić się na jednym i tego się trzymać przez jakiś czas.