Witam!
Mam 10 saszetek(ale jedną chyba sobie zostawię)
Wymienię na jakiś dobry spalacz :przytul:
Fotki:
Zdjęcie1
Skład
Zmieniony przez - patrick1989 w dniu 2013-03-31 14:01:45
Zmieniony przez - patrick1989 w dniu 2013-03-31 14:02:22
Mam 10 saszetek(ale jedną chyba sobie zostawię)
Wymienię na jakiś dobry spalacz :przytul:
Fotki:
Zdjęcie1
Skład
Zmieniony przez - patrick1989 w dniu 2013-03-31 14:01:45
Zmieniony przez - patrick1989 w dniu 2013-03-31 14:02:22
Krzysztof Piekarz
