Witam, otóż teraz nie trzymam się diety, ale staram się rano jeść jajecznice, na noc twaróg i w ciągu dnia dużo kakała pije. Rano gdy wstaje mam normalny brzuch i widac zarysy 6-paka, a gdy troche zjem to mam duzy brzuch. Na noc jest bardzo duży i mam wzdęcia. Dodam że jestem chudy i waże 62kg przy wzroście 176cm. Mój staż to 8 miesięcy. Co mam zrobić aby brzuch się nie zwiększał? Ułożyłem taka w miare diete, więc proszę o jej ocene i odpowiedz czy przy tej diecie brzuch nie bedzie rosnął. Czy mam może troche aerobów dorzucic? Liczę na pomoc i z góry dzięki. Niżej umieszczam dietę.
Posiłek 1.
70g platkow owsianych+ 250ml mleka+ orzechy lub rodzynki+ jedna tabletka spiruliny hawajskiej
Posiłek 2.
kanapki w szkole z ciemnym pieczywem i piersia z kurczaka i jakimś pomidorem lub ogórkiem
Posiłek 3.
obiad w szkole ( obiady są rózne, zupa + 2 danie)
Posiłek 4.
ryż biały/ryż brązowy/makaron bialy/makaron brazowy + jakies miecho lub ryba + warzywa(w dni nie treningowe do tego troszke oliwy z oliwek)
Posiłek 5.
ryż biały/ryż brązowy/makaron bialy/makaron brazowy + jakies miecho lub ryba + warzywa
Posiłek 6.
100g twarogu ze śmietana + tabletka spiruliny hawajskie + 5ml oliwy z oliwek + jabłko
Posiłek 1.
70g platkow owsianych+ 250ml mleka+ orzechy lub rodzynki+ jedna tabletka spiruliny hawajskiej
Posiłek 2.
kanapki w szkole z ciemnym pieczywem i piersia z kurczaka i jakimś pomidorem lub ogórkiem
Posiłek 3.
obiad w szkole ( obiady są rózne, zupa + 2 danie)
Posiłek 4.
ryż biały/ryż brązowy/makaron bialy/makaron brazowy + jakies miecho lub ryba + warzywa(w dni nie treningowe do tego troszke oliwy z oliwek)
Posiłek 5.
ryż biały/ryż brązowy/makaron bialy/makaron brazowy + jakies miecho lub ryba + warzywa
Posiłek 6.
100g twarogu ze śmietana + tabletka spiruliny hawajskie + 5ml oliwy z oliwek + jabłko
Krzysztof Piekarz