Szacuny
17
Napisanych postów
1014
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
32166
Ja mogę na okrągło wcinać brazowy ryż tylko lubię go rozgotować. Polecam takie połączenie. Do pogrzanego ryżu dodajemy łyżkę masła i oleju kokosowego. Mieszamy potem wbijamy jajko mieszamy. A potem odżywkę wsypuję . Do tego tarte jabłko z cynamonem uduszone na patelni. Dla mnie pychota
Misja na Rok 2014: Być zwyciężcą. (Prawdziwy zwyciężca według mnie to ten który pokona samego siebie czyli zarazem najmocniejszego i najsłabszego przeciwnika jakiego tylko może spotkać)
Szacuny
0
Napisanych postów
347
Wiek
38 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
3478
Tamaguci dzieki za przepis a to jajko to na surowo ? bo jakos ja to nawet takiej niedopieczonej jajecznicy nie przelkne ;)
Dzisiaj pomiary no szalu nie ma nie ma co :/ kurde juz 2,5 miesiaca tu jestem a zadnych drastycznych zmian nie zauwazylam poza progresem na silowni :/ troche mnie to demotywuje bo jednak to gotowanie i myslenie o tym co i ile zjesc troche czasu zajmuje a tu efekty marne wkasciwie :/
Dzisiejszy trening udany i to bardzo no ale coz z tego wkoncu w zadnych zawodach kto wiecej w przysiadzie zrobi nie bede startowac :/
Postanowilam ze musze zmienic trening, szefowe do mnie nie zagladaja wiec sama bede musiala poszperac jutro sie tym zajme
Wklejam jeszcze miske z wczoraj dzisiejsza jest w trakcie tworzenia jeszcze;)
Zmieniony przez - mishka w dniu 2013-03-17 16:54:45
Zmieniony przez - mishka w dniu 2013-03-17 16:56:18
Szacuny
1
Napisanych postów
186
Wiek
41 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
6879
Mishka ja tez bede zmieniac bo powoli mnie rutyna dopada i czuje ze cialo nie reaguje juz na trening.. ja prawdopodobnie biore sie za kolejny by Obliques - Trening A/B nr 2 wiec kontynuacja aktualnego... chyba ze zmienie calkowicie i moze podziele sobie na dni i na konkretne partie...
Twoj przydiad powala !!! Ja jestem cienki bolek przy Tobie ale na swoje usprawidliwienie moge powiedzeic ze daje z siebie wszystko i bardzo sie staram a i trzeba patrzec na swoje mozliwosci i tego sie trzymac a nie probowac doganiac innych za wszelka cene Ciekawa jestem na jaki trening sie zdecydujesz.. i moze tak jakies podsumowanie dotychczasowej pracy!??? Ciekawa jestem efektow!!
Szacuny
0
Napisanych postów
347
Wiek
38 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
3478
Ja juz ten 2 i 3 trening by Obliques robilam jak jeszcze nie mialam swojego dziennika teraz marzy mi sie cos nowego moze wlasnie jakis split zamierzam posprzerac troche w pierwszych dziennikach innych dziewczyn co robily po tym pierwszym treningu Obliques moze cos fajnego wynajde :) Przysiadem nie masz sie co przejmowac bardzo madrze napisalaa ze trzeba walczyc z samym soba a nie z innymi pod tym sie podpisuje jak najbardziej :) Co do podsumowania to sama nie wiem powalajacych efektow nie ma ;) ale moze faktycznie jakies foty sobie strzele gorzej jak wtedy sie juz calkiem zdemotywuje;)
Szacuny
0
Napisanych postów
347
Wiek
38 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
3478
Nie nie chyba ze akurat mam wolne i mi sie nudzi a to sie zadko zdarza, szczerze szefowe nic takiego mi nie nakazaly wiec stwierdzilam ze pewnie dzien odpoczynku mi sie nalezy ;)
Szacuny
1
Napisanych postów
186
Wiek
41 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
6879
Mishka ale Ty chyba nie masz nadwagi zeby az tak szalec z aerobami... wiem ze ruch na bank nikomu nie zaszkodzi i ja sie nie znam, ale sprobuj z 2 tyg pociagnac bez makaronow, zrob sobie taki test moze cialo bedzie ci wdzieczne! A podsumowanie zrob jak najbardziej.. moze i nasze szefowe zobacza i bardziej sie nad Toba pochyla
Szacuny
0
Napisanych postów
347
Wiek
38 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
3478
Hmm sama nie wiem co zrobic wiecej aero to chetnie robilabym jak sie wiosna zrobi :) mysle ze ten tydzien pociagne tak jak jest a w nastepnym juz wlacze moze wlasnie dodatkowe dni z bieganiem tylko czy wtedy tez musze aero po treningu silowym robic?
Szacuny
15
Napisanych postów
710
Wiek
39 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
35348
na str 46 dziennika Sheep jest komentarz Obli https://www.sfd.pl/DT_Sheep_podsum._str.24/druga_str46-t867814-s46.html poczytaj
Ja przyjęłam że standard ćwiczeń jest taki: siłka, po niej obowiązkowo aero-3 dni; 2 dni aero 4-60 min, 2 dni odpoczynku. A jak czytam dzienniki dziewczyn zaawansowanych to są takie dni gdzie rano jest aero, po południu siłka i aero i tak 5-6 x w tyg- więc na tzw "pełnej k.rwie". Też czekam na wiosne, na rower, bieganie.