SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mishka - Niech moc bedzie ze mną !!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6879
wow !!! to ci przysiad KONKRETNY! SUPER! Wracaj cala i zdrowa bo przeciez pakowac trzeba :-*

Zmieniony przez - Milla84 w dniu 2013-03-02 20:06:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3478
Masakra jaki mi sie urlop udal :/ zaraz drugiego dnia dowiedzialam sie ze babcia z ktora bylam blisko wyladowala w szpitalu, 2 dni pozniej zmarla wiec bylo sporo zalatwien, przygotowan do samego pogrzebu ani o misce ani o cwiczeniach nie mialam czasu myslec. Dzisiaj wrocilam do pracy wiec i do normalnej zdrowej michy:)
troche mi glodno przez ostatnie dni chyba jednak wiecej jedzenia wpadalo :/ no ale nie ma sie co lamac ;)

Dzisiaj dzien ciezko gonitwa po pracy sporo zalatwien a teraz jeszcze sie za sprzatanie musze wziac ogarnac ten caly brud ktory zagoscil niepostrzezenie ;)





Zmieniony przez - mishka w dniu 2013-03-12 18:16:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3478
No i trening byl :) porzadny bo juz nie moge na ten swoj brzuch patrzec :P mam wrazenie ze nawet na buzi jakas bardziej okragla jestem pewnie troche przez to ze mam @ ale wqrza mnie to strasznie!!





Miska czysta choc jakos sporo mi tego wyszlo niestety przejedzona wcale sie nie czuje ;)





Zmieniony przez - mishka w dniu 2013-03-13 18:37:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3478
Dzisiaj po pracy jak tylko zdaze wybieram sie na active walk zdecydowanie musze wprowadzic wiecej kardio bo tluszczyk stoi w miejscu !!
Zastanawiam sie tylko czy nie ograniczyc wegli ? moze na rzecz tluszczy ? nie znam sie na tym za bardzo moze ktos mi poradzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6879
Mishka apropo chleba, to moj jest sklepowy.. tez planuje robic wlasny.. musze sie zmobilizowac!!!
A odnosnie Twojego pytania o obcinanie wegli... pewnie dziewczyny ci doradza...co z tym zrobic
Ja wystartowalam na forum z zalozeniem nie jedzenia makaronow i ziemniakow (z tym ze na ziemniaka czasem sobie pozwalalam).. potem sledzilam m.in. Twoj dziennik i widzalam ze u Ciebie i innych Laidis kroluje makaron, ktory ma wiecej kalorii w porownaniu do kasz i ryzu, przez co latwiej miske ulozyc.. No i tez wprowadzilam makraon do misek. I po jakims czasie zauwazylam ze to co ladnie schodzilo z brzucha wraca i zrezygnowalam. Nie jem wiec teraz makaronow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3478
Hmmm ciekawe spostrzezenia, sama nie wiem zobacze co mi dziewczyny doradza moze faktycznie zmienie makaron na ryz albo kasze i zobacze jakis bedzie efekt. Szczerze to wybieram makaron z tego wzgledu ze jakos latwiej sie tym najadam bo jem ok 100g makarony dziennie bardziej mnie to syci niz 100 g ryzu :) a moze to tylko moj jakis wymysl ;)

Dzisiejsza miska czysta, na jutro juz ugotowalam ryz ;)




Zmieniony przez - mishka w dniu 2013-03-14 19:56:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3478
Wczorajszy trening nawet nawet choc na cardio zabraklo mi sil :/ albo i motywacji :/ dzisiaj odpoczywam przynajmniej fizycznie umyslowo niestety nie ;)
zaczynam przygotowania do egzaminow ktore bede miec w czerwcu robie taki miedzynarodowy certyfikat i niestety to bedzie zajmowalo wiekszosc mojego wolnego czasu no ale co zrobic rozwijac sie trzeba ;)








Zmieniony przez - mishka w dniu 2013-03-16 09:33:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6879
Daj znac jak tam posilki z ryzem???? Zjadliwe, trzymaja cie????
Ja jem ryz Basmati - jest naparwde smaczny, sypki, wilgotny, latwo sie go pochlania.. ja mam problem z jedzeniem np. ryzu brazowego...
Mysle, ze w Twoim przypadku warto podjac probe zamiany makaronu na ryze i ksze.. moze zauwazysz jakies spadki


Zmieniony przez - Milla84 w dniu 2013-03-16 11:23:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3478
Milla na razie probuje dzisiaj drugi dzien na ryzu jade tyle ze brazowym nawet ok zobaczymy czy to faktycznie cos zmieni:) wprawdzie makaron uwielbiam ale juz i tak z wielu rzeczy musialam zrezygnowac jesli tylko beda efekty to jestem za :)

Nieplanowane 42 min na orbitreku doszly :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Powodzenia i Tobie
PS. brązowy ryż jest smaczny, ja dzis mam 100 g + krewetki - doskonale połaczenie....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

malgo421/DT

Następny temat

puma_ - próbuje coś ugrać na siłowni.

WHEY premium