SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problem z nierozwiniętą klatką

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115
Witam, nie znam sie zbytnio, jestem zielony ale mam ogromny problem, otóż, mam 16 lat, jestem strasznie chudy ,waga to 56kg:( , jakoś nigdy sie tym nie przejmowałem ale teraz... największy problem to wygląd,a mianowicie, klatka nierozwinięta przez co żebra mocno i wystają i wyglądam jak śmierć, mam w domu sztange jkbc, nie prosze o jakiś wyszczególony plan treninogwy ale prosze o pomoc, co zrobić aby przybrać w klatce, nie muszą to być czyste mięśnie wyrobione podczas treningu, chce pozbyć sie tych żeber i jakoś to wszystko wyrónać i doprowadzić do ładu... DZIĘKUJE!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32316
Daj pełną ankietę działu bo nic o Tobie nie wiemy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115
Płeć :męszczyzna

Wiek :16lat

Waga :56kg

Wzrost :180cm

Cel treningowy :poszerzenie wypuklenie klatki, pozbycie sie żeber

Staż treningowy na siłowni :

Uprawiane inne sporty :piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga , mieszkam na wsi więc worki z węglem itp;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115
w obwodzie klatki tylko 86cm;(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 171 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2370
Rób pompki :> I jedz dużo

"Chłop to ma być chłop a nie szelki!"-babcia :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115
ile , jakim sposobem ile serii i powtórzeń ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 171 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2370
Nie no tak tylko walnełem :D Samymi zwykłymi pompkami klaty nie zrobisz ale masz tutaj plan z różnymi odmianami pompek

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp 

"Chłop to ma być chłop a nie szelki!"-babcia :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32316
Zacznij jeść jak chłop. Masa głównie rośnie od jedzenia a trening to tylko dodatek.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie Push/Pull/Legs

Następny temat

Masowy trenning ocena.

electro
Polecane artykuły