SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Można się nauczyć przez i-neta??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Można się nauczyć przez i-neta walczyć?? Np. kickboxing? Taki trener na odległość. Jeżeli tak, to może mnie ktoś potrenuje ?
Michail zrobił dla wsyzstkich trening cykliczny, może wy coś zaproponujecie.

Z góry dzięki, jak ktoś się zgłosi.

------------------------------------------------------------
http://www.avatarysfd.prv.pl <-- Nieoficjalna strona z avatarami dla SFD (mojego autorstwa )
__Nie_pogardzę_Sogami__
W średniowieczu żyli zbóje, po kolana mieli... MIECZE bo to było średniowiecze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6579
zapomnij ,ktos musi ci pokazac techniki, poprawiac twoje bledy no i podstawowa sprawa sparingi,przeciesz nie bedziesz sparowal z lustrem 96-)

Walczy czlowiek a nie sztuka walki

....niewiesz co mowic? to mow niewyraznie.......

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22178
ja tam proponuje walke z monitorem jako sparing ...nauka obojetnie jakiej sztuki walki przez net jest niemozliwa

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za chęci . Może znacie jakiś trening na poprawę uderzenia pięscią??

------------------------------------------------------------
http://www.avatarysfd.prv.pl <-- Nieoficjalna strona z avatarami dla SFD (mojego autorstwa )
__Nie_pogardzę_Sogami__
W średniowieczu żyli zbóje, po kolana mieli... MIECZE bo to było średniowiecze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22178
eh chlopie co z tego ze ci kazdy napisz swoja wersje poprawnego uderzania piescia jak ty walac w worek powybijasz sobie kostki czy cos w tym stylu?? zapisz sie do jakiegos klubu i tam ci trener wszystko pokaze a przez net to niczego sie nie nauczysz a jezeli nawet to bedziesz robił błedy i moze sie to skonczyc dla ciebie tragicznie...

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4789
ja mam taka propozycje w wielu dzialach jest taki podwuieszony post, prosze nie podawac emaili, to moze podwiesimy Nie nauczysz sie sw w domu.

A jak ktos bardzo chce to niech trenuje biegi, przynajmniej zawsze spie....doli

Pierwszy cios musi być mocny, zaoszczędzisz sobie wielu następnych.
- przysłowie perskie

Marzy mi sie czarny lincoln lecz jak go wyrwac wilkom, rozumiem wiec Czemu czasem chlopaki biora winstrol

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 47331
techniki mozesz sie nauczyc przez neta teoretycznie
jesli masz kamerke internetowa i osoba ktora Cie bedzie uczyc to jest taka szansa ale to teoria prawda jest taka ze to prawie nie wykonalne

"Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni"
10 Dan Kosolokaikan Karate

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 63603
O ****a .....

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=104452

odp na pytanie : NIE

------------------
Moderator
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw taki klub musi byc w miescie a u mnie np nie ma.

-----------------------------
POLSKA GUROM !!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TAEKWONDO W POZNANIU

Następny temat

glupie pytanie

electro
Polecane artykuły