SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TAEKWONDO W POZNANIU

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie kluby w Poznaniu polecacie??

Jesli mozna dajcie adres i telefon.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
Nie zgodzę się z tobą bonku5. Na poziomie zielonego pasa są wprowadzane techniki walk, może nie ma takiego nacisku jak w WTF ale moim zdaniem trenuje się świetnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
W Poznaniu masz taekwondo WTF na Reymonta 35 w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich. Wal tam na zajęcia sekcji AZS - pod względem sportowym AZS OŚ i AZS-AWF Poznań to jedne z najlepszych klubów taekwondo WTF w Polsce. Pytaj o trenerów Roberta Sadurskiego, Andrzeja Bartosiewicza albo Waldemara Łakomego. Link do strony: http://www.azs.taekwondo.prv.pl

Miłego trenowania.

Gizmo

Freestyle Taekwondo - Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4747
Podobnie, jak wyzej kolega Gizmo napisał
Jeśli szukasz sportowej odmiany TKD to bedzie Ci sie podobalo.
Treningi się już odbywaja(od dzisiaj).
Jakbys miał jeszcze jakies pytania dotyczace tego klubu to pisz, chetnie pomoge.

Pozdrawiam



"W umyśle początkującego jest wiele możliwości, w umyśle eksperta parę"

"W umyśle początkującego jest wiele możliwości, w umyśle eksperta parę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki wielkie za odpowiedz!!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 524
:) Czy nie ma juz w poznaniu zadnego klubu tkw ktory ma zajecie na ul. Reymonta ?? jesli nie to podeślijcie mi jakis klub z poznania

Żyje tak aby bedac orginalem nie umrzeć kopią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
Witam,

chciałbym zapisac się na TKD w Poznaniu, bardziej interesuje mnie skutecznośc, realnosc walki niż jej odmiana sportowa :) Czyli szukam raczej sekcji ITF, ale chyba lepsza dobra sekcja WTF niż słaba ITF, więc zzy ten klub który poleca GizmoTKD i Ben-tkd jest odpowiedni, czy są może jakieś lepsze kluby TKD ITF w Poznaniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
idz tutaj=======>http://www.pskt.poznan.inc.pl/ 

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
jeśli chodzi o nauke "bardziej" walki tu będę obiektywny. W tym klubie się nie nauczysz.. :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
Hmmm... to możecie mniej więcej scharakteryzowac te 2 kluby:

http://www.azs.taekwondo.prv.pl/ [trenerzy: Robert Sadurski, Waldemar Łakomy, Agnieszka Wojtas]

http://www.pskt.poznan.inc.pl/ [trener: Robert Rusiniak]

Tzn. czego mogę się nauczy w każdym z nich, na co kładą nacisk itd. A może są jakieś inne dobre kluby w Poznaniu ? Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Miło by było gdyby wypowiedział się Gizmo bo zauważyłem, że ma olbrzymię wiedzę na temat TKD, klubów i trenerów :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
AZS Poznań to jeden z czołowych polskich klubów taekwondo olimpijskiego, czyli WTF, w konkurencji walki. Jeśli ta odmiana Ci odpowiada i interesuje Cię walka sportowa, wal jak w dym, lepiej nie trafisz.

Klub Roberta Rusiniaka zajmuje się wersją ITF, ale więcej Ci o nim nie powiem, bo nie wiem - na pewno nie ma w polskim ITF takiej pozycji, jak AZS Poznań w WTF. Jeśli jednak interesuje cię tradycyjne TKD, to raczej tutaj.

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Gizmo ja powiedziałem o Poznańskim ITFie już. NIe warto.. Nacisk mają na układy i techniki specjalne. Nie istnieją w walce.. a klub ma wiele lat stażu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warunki fizyczne

Następny temat

Można się nauczyć przez i-neta??

WHEY premium