mam pytanie przez trzy miesiące robiłem trening na klatke
1.Wyciskanie skos 4 po 8
2.wyciskanie hantli na poziomej 4 po 8
3.rozpiętki skos 2 po 12
4.rozpiętki poziomo 2 po 12
Trening był na początku dobry ale teraz organizm mi się przyzwyczaił pomórzcie mi zmienić ten program dajcie jakieś pomysły za które z góry dziękuje
Pozdrawiam
Chris
1.Wyciskanie skos 4 po 8
2.wyciskanie hantli na poziomej 4 po 8
3.rozpiętki skos 2 po 12
4.rozpiętki poziomo 2 po 12
Trening był na początku dobry ale teraz organizm mi się przyzwyczaił pomórzcie mi zmienić ten program dajcie jakieś pomysły za które z góry dziękuje
Pozdrawiam
Chris
Krzysztof Piekarz