SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy te hantle będą dobre?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 151
Witam.
Chce kupić hantle, po przeczytaniu kilku postów wiem że żeliwne są najlepsze, czy coś takiego jest warte swojej ceny? HANTLE 2x15kg
Dopiero będę zaczynać z siłownią więc może lepiej kupić 2x10kg ??

Zmieniony przez - Karol90 w dniu 2013-01-02 12:53:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1931 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30553
Lepiej zapisz się na siłownie. Wydasz tylko kasę a jak Ci się znudzi po paru mieś to będziesz miał tylko zagracone mieszkanie. Poza tym, aby zrobić pełny trening niestety same hantle nie wystarczą. Więc pewnie musiałbyś dokupować sprzęt dalej.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 151
Mam ławeczkę, sztangę , jest na czym ćwiczyć nogi.
Nie mam obciążenia, ani hantli.

Zmieniony przez - Karol90 w dniu 2013-01-02 12:59:29
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1931 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30553
Chyba, że tak. Jakie masz obciążenie przy sztandze? Może lepiej będzie zainwestować w same krótkie gryfy.

Obciążenie nie masz w ogóle? Nawet do sztangi ?

Zmieniony przez - Trimax49 w dniu 2013-01-02 13:01:08

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 151
Obciążenie do ławeczki będę pożyczać około 50kg na początek, dlatego myślę nad własnymi hantlami.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1931 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30553
Jak obciążenia będą w małych jednostkach to kupiłbym 2x10kg np. Jak chcesz coś firmowego to zapraszam na forum Keltona - tam Ci fachowo doradzą. https://www.sfd.pl/Kelton-f340.html

Zresztą. Ja bym sobie hantle odpuścił szczerze. Samą sztangą można zrobić śmiało : Klatkę, plecy, barki, nogi, biceps, triceps, przedramię

Zmieniony przez - Trimax49 w dniu 2013-01-02 13:10:14

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 151
Jednak na razie sobie odpuszczę : ) Dzięki za odpowiedź.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw ćwiczeń w domu dla kontuzjowanego nowicjusza.

Następny temat

trening na statku

electro
Polecane artykuły