Witam.....
Za 2 miesiące planuje zacząć chodzić na siłownie .
Przez te 2 miesiące muszę schudnąć bo troche sadła mam.
Waga 80kg
Wzrost 178cm
Wiek 16 ;)
Chcę schudnąć do 70kg (już schudłem 10kg bo ważyłem 90 także łatwo mi to idzie i problemu nie będzie)
Ale co potem z siłownią.Jak zacznę chodzić to czy jakieś białko się przyda?
Czy normalnie bez niczego ćwiczyć.
Pozdrawiam .....
Za 2 miesiące planuje zacząć chodzić na siłownie .
Przez te 2 miesiące muszę schudnąć bo troche sadła mam.
Waga 80kg
Wzrost 178cm
Wiek 16 ;)
Chcę schudnąć do 70kg (już schudłem 10kg bo ważyłem 90 także łatwo mi to idzie i problemu nie będzie)
Ale co potem z siłownią.Jak zacznę chodzić to czy jakieś białko się przyda?
Czy normalnie bez niczego ćwiczyć.
Pozdrawiam .....
Krzysztof Piekarz
