Witam mam 16 lat, trenuję piłkę nożną, chce też poćwiczyć na siłce ale nie tak aby budować masę i być "koksem". Chcę się wyżeźbić i poprawić szybkość napisze mi ktoś jakie i JAK robić ćwiczenia żeby wyrzeźbić brzuch, klatkę, bicepsy i tricepsy.A jakie aby poprawić szybkość.
Fajnie byłoby aby ktoś pokazał jakąś dietę 2800k.Dodam jeszczę że zakupiłem coś takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=2891445836 Chcę się dowiedzieć jak i kiedy to brać.
ps. na siłke będę chodził 2,3 razy w tyg, a treningi mam 3 razy w tygodniu.
Waga: 71 kg
Wzrost: 175 cm
(nie wiem co jeszcze sie przyda prz =ukladaniu takich rzeczy)
Fajnie byłoby aby ktoś pokazał jakąś dietę 2800k.Dodam jeszczę że zakupiłem coś takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=2891445836 Chcę się dowiedzieć jak i kiedy to brać.
ps. na siłke będę chodził 2,3 razy w tyg, a treningi mam 3 razy w tygodniu.
Waga: 71 kg
Wzrost: 175 cm
(nie wiem co jeszcze sie przyda prz =ukladaniu takich rzeczy)
Krzysztof Piekarz
