Witam, mialem przerwe z treningami przez 5 miesiecy po powaznym zlamaniu reki przez ktora musialem miec operacje biodra i reki i nie moglem biegac ani chodzic przez 2 miesciace. Bylem dzisiaj u lekarza i powiedzial ze moge juz zaczac trenowac reka powoli. Dlatego zdecydowalem pojsc na silownie (trenowalem 4 lata Amerykanskiego futbolu wczesniej).
Mam pytanie jaki ulozyc sobie trening zeby nie przemeczyc reki ale zeby nie przesadzic z nogami. Moglby mi ktos pomoc ulozyc trening i (moze) diete? Chcialbym tez przejsc na diete zeby stracic te zbedne 15kg tluszczu.
Mam pytanie jaki ulozyc sobie trening zeby nie przemeczyc reki ale zeby nie przesadzic z nogami. Moglby mi ktos pomoc ulozyc trening i (moze) diete? Chcialbym tez przejsc na diete zeby stracic te zbedne 15kg tluszczu.
Krzysztof Piekarz