SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siłwonia,na sprzedaz jaka cena?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8423
Czesc mam takie do was pytanko ile byscie dali za tą:https://www.sfd.pl/Wlasna_siłownia.-t653914-s2.html siłownie ? Najwiecej widac na 2 stronie,sprzedaje oprocz altlasu ktorego juz nie mam ;(

Niestety pomieszczenie musze opuscic ,nie mam gdzie wziasc calego sprzetu wiec musze wszytsko sprzedac.

Moja siłownia-http://www.sfd.pl/Wlasna_siłownia.-t653914.html

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8423
.

Moja siłownia-http://www.sfd.pl/Wlasna_siłownia.-t653914.html

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3732
Schowaj sprzęt w jakiej piwnicy, na strychu czy nawet u jakiegoś kumpla - szkoda sprzedawać na prawdę ładny sprzęt. Będziesz żałował Chyba, że na prawdę nie masz gdzie tego upchnąć to policz sobie ile zapłaciłeś za to wszystko i odetnij trochę, żeby cena była w miarę atrakcyjna.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2248 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106617
Za ciężary możesz dostać 4 zł/kg , a za sprzęt to 70-80% ceny nowego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8423
AerodynamiC no wlasnie teraz mam taki dyleman straszny,z jednej strony nie mam gdzie tego trzyma ale z 2 strony ten sprzet kupilem w sumie tanio,i jzu za takie male pieniadze nie kupiłbym ;/

Moja siłownia-http://www.sfd.pl/Wlasna_siłownia.-t653914.html

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11226
@ ZafascYn

Jeżeli możesz to podaj profile z jakich masz wykonany sprzęt.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66790
myśle że za 500-600 zł wszystko by poszlo, bez obciążenia, bo niewiem ile go masz

Zmieniony przez - TheMateusz997 w dniu 2012-12-04 19:12:38

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym myslicie

Następny temat

Spodnie a sportowe zycie

electro
Polecane artykuły