Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie.
Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem
podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia
a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko.
Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym.
Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru
instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników
działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako
lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez
właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób).
Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne,
konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży
farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i
ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na
naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Szacuny
0
Napisanych postów
55
Wiek
33 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
394
Witam
Mam takie pytanie bo ziomek od 2 tyg jedzie cykl PIERWSZY cykl Trenbol genesis 25mg ED + Test Prolongatum 100mg e5d i do tego je codzienie 4tab metki polskiej oczywiscie plus dieta witaminy oslona watroba uklad krazenia wszystko trening 5razy w tyg i dzisiaj przyszly do nas ziomki "koksy osiedlowe" i mowili ze Trenbol sie nie daje w zyciu na pierwszy raz bo moga byc powazne skutki uboczne ale gdy zapytalismy jakie to juz nie wiedzieli :D wiec pytam tutaj ludzi wyksztalconych CO MU SIE MOZE STAC I CZY WALIC TO DALEJ CZY PRZESTAC CYKL JUZ ROBI 2TYG A MA TRWAC 8TYG co wy na to ?
tylko prosze bardzo nie wysmiewac nie wymadrzac sie tylko doradzic normalnie
Pozdrawiam
ps produkty firmy jelfa kupione od dila to podróbki, mimo ze wygladaja identycznie/prawie identycznie jak oryginały i tak naprawde nie wiadomo co tam jest. Być może to co trzeba, być może stęzenie zaniżone, a być może lipa totalna. Poczytajcie co to PCT (odblok)
Szacuny
11
Napisanych postów
1450
Wiek
37 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
21491
Sama meta wystarczy na pierwszy cykla, ale i tak najlepiej byloby z samym propkiem poleciec. Po co odrazu flaki orac? Tak sie przyjelo, zeby metke solo leciec na pierwszy cykl, a test bardziej optymalny bylby. Pozdro.
Szacuny
0
Napisanych postów
55
Wiek
33 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
394
2tyg juz jedzie tren i jest wszystko ok a co sie stanie jak nie przestanie tylko dokonczy ten cykl do 8tyg ? co zdechnie zawalu dostanie ? jakie moga byc skutki uboczne i wlasnie czy na odblok starczy clomid w tabletkach ?
Szacuny
11
Napisanych postów
1450
Wiek
37 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
21491
Co do reszty sluchaj lestata, poczytajcie o PCT, bo wam siuski poodpadaja i po robocie, haha:)
Sorry ze post pod postem, ale w wersji mobilnej nie wiem jak edytowac.
Szacuny
0
Napisanych postów
55
Wiek
33 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
394
co sie stanie jak nie przestanie tylko dokonczy ten cykl do 8tyg ? co zdechnie zawalu dostanie ? jakie moga byc skutki uboczne i wlasnie czy na odblok starczy clomid w tabletkach ?