Szacuny
4
Napisanych postów
802
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
16568
Kamiruu zdajesz sobie sprawę z faktu, że jak teraz wykorzystasz potencjał spalaczy to potem będą słabo działały gdy będziesz się chciał "dociąć" przed jakimiś zawodami? Spalacz to mały dodatek, najwięcej zyskasz dietą :]
Szacuny
122
Napisanych postów
3182
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
46081
nie wiem czy nie będziesz miał problemów za ten nick gdyż moderator tego działu ma nick Kamiru.co do tematu podstawowe pytanie dieta jest?bo bez tego ani rusz.
Szacuny
68
Napisanych postów
19441
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
94708
miesiąc ćwiczysz i już spalacz chcesz kupować? spalacze są dla ludzi, którzy nie mają już z czego zrzucać wagi, albo na docinkę przed zawodami. skoro piszesz, że masz dużo do zrzucenia, to zejdzie samymi treningami. Podstawą jest dieta - nie będziesz żarł syfu i pił alkoholu, to waga zacznie spadać. Tylko nie oczekuj, że to się stanie szybko. W tydzień nie przytyłeś do obecnego stanu, więc w tydzień sie nie wytniesz do formy fitnessowej.
"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."
Szacuny
2
Napisanych postów
46
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
470
Wcześniej się odchudzałem, miałem pięknie wyliczoną dietę i nagle waga stanęła w miejscu i nie chciało już nić schodzić. Potrzebuje zbić jeszcze 5-10kg i myślę że taki spalacz mógłby mi w tym pomóc, a chyba nie zaszkodzi.
Jest pół-dieta ;)
Zmieniony przez - Kamiruu w dniu 2012-11-06 15:18:04
Szacuny
11
Napisanych postów
1359
Wiek
29 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
21882
Pół dieta? co rozumiesz przez pół dietę? Pół dnia jesz zdrowo i dietetycznie a pół kebaby i pizze + piwko? Spalacze stosuje się po prostu na końcowym etapie gdy już naturalnie będzie ciężko zrzucić to co mamy. Przeanalizuj lepiej swoją dietę może coś ci przeszkadza gubić kg a najlepiej zrób pełna dietę i ja przestrzegaj ale jeśli ci bardzo zależy na spalaczu zajrzyj do działu suplementy tam powinni Ci bardziej doradzić. Spalacz to spalacz nieważne czy pójdziesz biegać czy na trening sportów walki.
Szacuny
11
Napisanych postów
1359
Wiek
29 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
21882
Czasami wydaję się nam, że coś jest dietetyczne a nagle przestaje takie być po przeczytaniu "lektury". Skoro obiady zależą od mamy to pewnie jesteś jeszcze bardzo młody. Ile masz lat? Zawsze możesz porozmawiać z mamą, że chcesz się odżywiać w taki sposób i będziesz sobie sam gotował. Zdrowe żywienie nie musi kosztować nie wiadomo ile więc cena przygotowania posiłku może równać się cenie tej ile twoja mama wydaje na obiad więc z funduszami nie powinno być problemów. Podaj najlepiej wiek,jak kiedyś wyglądało twoje odchudzanie (ile ubyło kg, na jakim etapie teraz jesteś i czy uprawiałeś wtedy jakiś sport, czy podczas tamtego odchudzania posiłki też zależały od mamy?)
Szacuny
68
Napisanych postów
19441
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
94708
"pół dieta"? albo trzymasz michę, albo nie. Trzymanie michy jest jak z ciążą - nie możesz być "trochę" w ciąży, tak jak nie możesz "trochę" trzymać michy, bo o kant dupy potłuc takie coś.
Ile masz lat? Jeśli jesteś nieletni, wybij sobie spalacz z głowy.
"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."
Szacuny
2
Napisanych postów
46
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
470
Mam 22 lata, i po prostu nie mam czasu i chęci na robienie sobie obiadków, finanse to nie problem. Wcześniej ćwiczyłem po godzinie dziennie na skakance i zeszło 112kg>>>95kg. Później 4 miechy FBW, waga poszła o 1kg w góre ale znaczną część tłuszczu zastąpiły mięśnie.