SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobór supli pod Muay Thai, cel: redukcja fatu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 470
Cześć, zacząłem miesiąc temu chodzić na MT i chciałbym zbić trochę smalcu żeby polepszyć swoje wyniki.

Chciałbym sobie zakupić jakiś dobry spalacz, i coś do tego żeby nie popalić mięśni. Przydało by się jeszcze coś na pobudzenie/regeneracje.

Co polecacie??

Trening x3 w tyg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16568
Kamiruu zdajesz sobie sprawę z faktu, że jak teraz wykorzystasz potencjał spalaczy to potem będą słabo działały gdy będziesz się chciał "dociąć" przed jakimiś zawodami? Spalacz to mały dodatek, najwięcej zyskasz dietą :]
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46081
nie wiem czy nie będziesz miał problemów za ten nick gdyż moderator tego działu ma nick Kamiru.co do tematu podstawowe pytanie dieta jest?bo bez tego ani rusz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2958
Samymi treningami zejdzie trochę masy.
...
Napisał(a)
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94708
miesiąc ćwiczysz i już spalacz chcesz kupować? spalacze są dla ludzi, którzy nie mają już z czego zrzucać wagi, albo na docinkę przed zawodami.
skoro piszesz, że masz dużo do zrzucenia, to zejdzie samymi treningami. Podstawą jest dieta - nie będziesz żarł syfu i pił alkoholu, to waga zacznie spadać. Tylko nie oczekuj, że to się stanie szybko. W tydzień nie przytyłeś do obecnego stanu, więc w tydzień sie nie wytniesz do formy fitnessowej.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 470
Wcześniej się odchudzałem, miałem pięknie wyliczoną dietę i nagle waga stanęła w miejscu i nie chciało już nić schodzić. Potrzebuje zbić jeszcze 5-10kg i myślę że taki spalacz mógłby mi w tym pomóc, a chyba nie zaszkodzi.

Jest pół-dieta ;)

Zmieniony przez - Kamiruu w dniu 2012-11-06 15:18:04
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21882
Pół dieta? co rozumiesz przez pół dietę? Pół dnia jesz zdrowo i dietetycznie a pół kebaby i pizze + piwko?
Spalacze stosuje się po prostu na końcowym etapie gdy już naturalnie będzie ciężko zrzucić to co mamy. Przeanalizuj lepiej swoją dietę może coś ci przeszkadza gubić kg a najlepiej zrób pełna dietę i ja przestrzegaj ale jeśli ci bardzo zależy na spalaczu zajrzyj do działu suplementy tam powinni Ci bardziej doradzić. Spalacz to spalacz nieważne czy pójdziesz biegać czy na trening sportów walki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 470
Śniadanie i kolacje jem "dietetyczne", a na obiad to co akurat mama zrobi :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21882
Czasami wydaję się nam, że coś jest dietetyczne a nagle przestaje takie być po przeczytaniu "lektury". Skoro obiady zależą od mamy to pewnie jesteś jeszcze bardzo młody. Ile masz lat? Zawsze możesz porozmawiać z mamą, że chcesz się odżywiać w taki sposób i będziesz sobie sam gotował. Zdrowe żywienie nie musi kosztować nie wiadomo ile więc cena przygotowania posiłku może równać się cenie tej ile twoja mama wydaje na obiad więc z funduszami nie powinno być problemów. Podaj najlepiej wiek,jak kiedyś wyglądało twoje odchudzanie (ile ubyło kg, na jakim etapie teraz jesteś i czy uprawiałeś wtedy jakiś sport, czy podczas tamtego odchudzania posiłki też zależały od mamy?)
...
Napisał(a)
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94708
"pół dieta"?
albo trzymasz michę, albo nie. Trzymanie michy jest jak z ciążą - nie możesz być "trochę" w ciąży, tak jak nie możesz "trochę" trzymać michy, bo o kant dupy potłuc takie coś.
Ile masz lat? Jeśli jesteś nieletni, wybij sobie spalacz z głowy.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 470
Mam 22 lata, i po prostu nie mam czasu i chęci na robienie sobie obiadków, finanse to nie problem. Wcześniej ćwiczyłem po godzinie dziennie na skakance i zeszło 112kg>>>95kg. Później 4 miechy FBW, waga poszła o 1kg w góre ale znaczną część tłuszczu zastąpiły mięśnie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46081
nie wiesz co mówisz.ile ja bym dał żeby mieć pieniądze na te jedzenie co chcę.potem to już sama przyjemność smacznie i zdrowo.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Geng nominowany do bana

Następny temat

Diablo vs Huck w pierwszym kwartale przyszłego roku ?

electro
Polecane artykuły