Ostatnio znajomy zachwalał Trec L-Carnitine Gold Liquid, że jest skuteczny na spalanie tkanki tłuszczowej.
Co sądzicie o tym suplemencie?
Czy w moim przypadku 80min trening siłowy + 30min aeroby przez 3 razy tygodniu połączenie Trec L-Carnitine Gold Liquid z treningiem da zadowalający efekt?
Kiedy to najlepiej brać i w jakich ilościach?
Co sądzicie o tym suplemencie?
Czy w moim przypadku 80min trening siłowy + 30min aeroby przez 3 razy tygodniu połączenie Trec L-Carnitine Gold Liquid z treningiem da zadowalający efekt?
Kiedy to najlepiej brać i w jakich ilościach?
Krzysztof Piekarz
