Witam, mam 15lat pływam już rok. Umiem pływać wszystkimi stylami. Moje aktualne wyniki: s.klasyczny 50m:41s, s. grzbietowy 50m:39/40s , s.dowolny 50m:35s. Najbardziej lubię syl motylkowy, tylko problem w tym, iż patrzę np. na filmy zamieszczone w internecie to pływacy po włożeniu rąk do wody odrazu je wyjmują nie czekają ani chwili - ja mam z tym problem ;/, gdy ja płynę zdążę tylko raz machnąc nogami, na drugi ruch za późno, ponieważ ręce wychodzą z wody. Oto moje pytanie brzmi: moglibyście udzielić mi jakiejś porady dot. skorygowania tych oto ruchów w delfinie lub możecie kogoś polecić na ,,lekcę pływania'' w woj. podlaskim. W moim mieście nie ma klubów sportowych itp. W tym mieście nie ma nikogo kto mógłby mi udzielić porady ;/ Oto filmy na których się wzoruję :
- w tym filmie chyba machają raz nogami , zresztą sam nie wiem...
Z góry dziękuję za odpowiedź, sorry za to, że nie wstawiłem filmiku.
Pozdrawiam
- w tym filmie chyba machają raz nogami , zresztą sam nie wiem...
Z góry dziękuję za odpowiedź, sorry za to, że nie wstawiłem filmiku.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz