SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PŁYWANIE-POMOC

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8563
Witam, mam 15lat pływam już rok. Umiem pływać wszystkimi stylami. Moje aktualne wyniki: s.klasyczny 50m:41s, s. grzbietowy 50m:39/40s , s.dowolny 50m:35s. Najbardziej lubię syl motylkowy, tylko problem w tym, iż patrzę np. na filmy zamieszczone w internecie to pływacy po włożeniu rąk do wody odrazu je wyjmują nie czekają ani chwili - ja mam z tym problem ;/, gdy ja płynę zdążę tylko raz machnąc nogami, na drugi ruch za późno, ponieważ ręce wychodzą z wody. Oto moje pytanie brzmi: moglibyście udzielić mi jakiejś porady dot. skorygowania tych oto ruchów w delfinie lub możecie kogoś polecić na ,,lekcę pływania'' w woj. podlaskim. W moim mieście nie ma klubów sportowych itp. W tym mieście nie ma nikogo kto mógłby mi udzielić porady ;/ Oto filmy na których się wzoruję :

- w tym filmie chyba machają raz nogami , zresztą sam nie wiem...
Z góry dziękuję za odpowiedź, sorry za to, że nie wstawiłem filmiku.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8563
Przepraszam za drugi post lecz, nie mogę znaleźć opcji edytuj ;/ Na tym filmie widać że wykonują dwa ruchy nogami ja na nadążam z drugim kopnięciem ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8563
Jest ktoś w stanie mi pomóc ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11640
Trudno jest pomóc przez internet. Może umów się na jedno spotkanie z instruktorem, on Ci powie, co poprawić i dalej będziesz sam pracował. Albo spytaj ratownika, niech rzuci okiem, czasem są przyjaźni. Albo poproś kogoś niech Ci zrobi filmik i wrzucisz tutaj, może coś się da zobaczyć. Co można teraz poradzić... ćwicz, póki nie nabierzesz koordynacji. Po drugie, może masz za słabe nogi? Proponuję ćwiczenie samych nóg delfinem (z deską). Może jak wzmocnisz mięśnie, które działają przy nogach, to wtedy łatwiej Ci będzie robić dwa ruchy.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podbiegi

Następny temat

Buty do biegania - Nike 350zł

electro
Polecane artykuły