Dobra trochę zwlekałem z dodaniem jakiegoś raporciku ,ale teraz znalazłem trochę czasu ,więc podam chociaż postępy w poszczególnych ćwiczeniach w 5 powtórzeniach ,odkąd zacząłem ćwiczyć planami tractora ,czyli minie już może z 8-10 miesięcy:
Przysiady- (na początku)60kg-80kg(teraz) ,teraz już powoli idę do przodu ,ale zobaczmy
Wyciskanie na płaskiej - 56-65kg ,raz wycisnę z 76-80kg..
Wyciskanie w staniu - 30kg-36kg
Masa- 60kg-65kg ,przy samym mleku i różnych produktach mlecznych to nawet nie jest źle...
Martwy ciąg- 85kg-95kg na raz może ze 120-130kg bym wziął
Podciąganie podchwytem w 3s - 30p-40p tutaj już stanąłem w miejscu i jakoś nie mogę się przebić ...
Podciąganie nachwytem 24p-32p tu jest podobnie co z podchwytem
Ogólnie ostatnio też straciłem jakoś motywację do treningów i maje samopoczucie jakoś spadło ,więc postanowiłem odpocząć ten tydzień ,bo chyba się przetrenowałem ,bo czasami jeszcze biegałem i robiłem treningi wytrzymałościowe rossa ,po których byłem dosłownie blady jak ściana :D