SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gdańsk - tania siłownia dla studenta

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4708

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
Witam,

Rozpocząłem studia w Gdańsku i poszukuję taniej siłowni. Jestem kompletnie początkujący. Wcześniej w swoim mieście chodziłem na siłownie około tygodnia. Mam stwierdzoną lekką niepełnosprawność, lecz nie mam przeciwwskazań lekarza. Instruktor odradził mi bieg na bieżni z uwagi na nierówne biodra i zalecił ćwiczenia na siedząco bądź na stojąco. Chciałbym być pod opieką fachowego instruktora, który dobrał by mi odpowiedni plan ćwiczeń. Przede wszystkim chciałbym schudnąć i nabyć siły w rękach.

Co możecie polecić?. Bardzo proszę o doradę. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
na AWFie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
A znalazło by się coś bliżej Śródmieścia?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2142
Powerpit na Zaspie stosunkowo tani w porównaniu z innymi siłowniami.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17897
masz i szukaj:
http://katalog.trojmiasto.pl/sport_i_rekreacja/silownie_i_fitness_kluby/gdansk/?phrase=#current

przy GUM-ie wiem, że jest tania siłownia, chyba 60zł/mies, ale była bez ogrzewania i nie wiem czy jeszcze istnieje, polecam jak kolega PP, nawet jak mieszkasz na śródmieściu to SKMką dojazd długo nie zejdzie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 888
http://www.body-building.bo.pl/ 60 zł za mies. tylko to co mowil poprzednik bez ogrzewania, nie wiem jak jest teraz...

Impossible is nothing...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17897
taak, dokladnie o tej mowię,chociaż można było ćwiczyć w bluzie i długich dresach na luzie, ale z tych tańszych to będzie chyba najlepsza (no i najtańsza..)
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
kiedys tam bylem (ale nie trenowałem) wydaje sie ze spokojnie idzie tyrac
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
widzę, że drążek taki jak lubię, rzadko spotykany, wiec bym się może przeszedł i spróbował 40x j**nąć.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trening : młoty, opony, liny. Czy znajdę taki klub w Trójmieście ?

Następny temat

Certyfikowane szkolenia w Gdańsku oraz Warszawie - dietetyka i suplementacja..

electro
Polecane artykuły