Witam wszystkich.
Mam pytanie odnośnie ściskaczy. Ostatnio zgubiłem ściskacz SPOKEY z regulacją 20-40 kg. Planuję kupić nowy i zastanawiam się nad Heavy Grip 50 kg. Pytanie moje: czy poradzę sobie z tym ściskaczem, gdy przy Spokeyu skręconym na maxa, ściskałem go 30 razy?
Gdzieś spotkałem się z opinią, że skala wagowa ściskaczy w sklepach różni się od Heavy Grip, to prawda?
Pozdrawiam
Maatty
Mam pytanie odnośnie ściskaczy. Ostatnio zgubiłem ściskacz SPOKEY z regulacją 20-40 kg. Planuję kupić nowy i zastanawiam się nad Heavy Grip 50 kg. Pytanie moje: czy poradzę sobie z tym ściskaczem, gdy przy Spokeyu skręconym na maxa, ściskałem go 30 razy?
Gdzieś spotkałem się z opinią, że skala wagowa ściskaczy w sklepach różni się od Heavy Grip, to prawda?
Pozdrawiam
Maatty
Krzysztof Piekarz