SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ściskacz Spokey 20-40, a Heavy Grip 50

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez QUEBLO z działu Trening w domowych warunkach.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
Witam wszystkich.
Mam pytanie odnośnie ściskaczy. Ostatnio zgubiłem ściskacz SPOKEY z regulacją 20-40 kg. Planuję kupić nowy i zastanawiam się nad Heavy Grip 50 kg. Pytanie moje: czy poradzę sobie z tym ściskaczem, gdy przy Spokeyu skręconym na maxa, ściskałem go 30 razy?
Gdzieś spotkałem się z opinią, że skala wagowa ściskaczy w sklepach różni się od Heavy Grip, to prawda?
Pozdrawiam
Maatty
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Zajrzyj do działu Armwrestling. :)
Pozdrawiam.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
Skoro już coś ściskałeś to proponuje ci przeskoczyć od razu na 70kg.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
No ściskam regularnie, czasem z nudów tego mojego 40kg i moje przedramię nawet fajnie na niego reaguje. Tylko boję się, że na 70 będzie za duży przeskok. No ale zobaczę. Najwyżej odeślę i zamówię ten 50. Dam znać jak wygląda sytuacja ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2508 Napisanych postów 12794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841471
Bez obaw, jeśli nie ścisniesz od razu 70 to po paru treningach spokojnie, chyba że generalnie jesteś dość słaby. Mój brat co gra na gitarze dużo, siłownia bardzo sporadycznie i nie ma problemu z 70, ba jak ma dobry dzień to 90 raz ścisnie;) Z tym, że on ma naturalnie mocny ścisk.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie Sumplementy do Armwrestlingu

Następny temat

Mistrzostwa Świata GPC-17-22 wrzesien 2012

electro
Polecane artykuły