SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SEREK WIEJSKI :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3628
witam, czy serek wiejski jest dobrym produktem przed tak ~1h przed snem? pytam, gdyz nigdzie nie znalazlem odpowiedzi wprost na to pytanie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Urośniesz, jak zadbasz o całość diety, a nie wyłącznie kolacje.

Klasyfikacja produktów tylko i wyłącznie w oparciu o zawartość białka to niezbyt mądre podejście.
Poza tym, zbyt syta kolacja, w moim przekonaniu nie jest dobrym wyjściem.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3628
ale napisalem... chodzilo mi o to, czy warto jesc serek wiejski godzine przed snem.. omg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 536
lepiej zastapic go twarogiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 536
ostatnio kupywalem w sklepie odzywki i mi powiedzieli, ze serek jest do bani, bo tez go mialem w diecie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
I Ci sami polecili Ci twaróg na noc? Faktycznie, geniusze

Zarówno twaróg, jak i serek wiejski może znaleźć swoje miejsce w diecie, jak zamiennik. Jednak nie przesadzałbym z ilością zarówno tego 1, jak i 2.

Co do samej kolacji, z pewnością znalazłaby się szczęśliwsza opcja, ale w ostateczności i ten serek, i twaróg ujdą.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 536
Powiedzieli zebym jak juz zastapil serek twarogiem, ze ma lepiej przyswajanlne bialko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 536
ale z tego co wiem twarog ma kazeine w sobie wiec to chyba najlepsza opcja na noc, jezeli chodzi o produkty bialkowe
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Jest też ciężkostrawny. Poza tym, obecnośc kzaeiny wcale nie czyni wybitna opcją na kolację.
Pomijając inne kwestie związane z twarogiem.

Zdecydowanie bardziej widziałbym pełnowartościowy posiłek, z 1-2h przed snem, w oprciu o np. tłusta rybę.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3628
dziekuje za opinie, ale czy 0.5kg serka wiejskiego to az taka zla opcja i lepiej nie jesc?:p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7197
Nie za duzo troche? Jesc mozesz, ale tyle w tym tluszczu co i bialka (ok 10g na 100g), wiec nie przesadz z iloscia.

I teraz tak. W kazdym produkcie mlecznym jest kazeina i kazdy ma to samo bialko, wiec badz ostrozny na bajkopisarzy. Twarog i serek wiejski to jest to samo, tyle, ze twarog jako taki jest bardziej suchy. Kwestia konsystencji.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3628
dzieki! mysle, ze ilosc jest dobra (500g-55g bialka) jem serek wiejski 1h przed snem zamiast odzywki bialkowej, zeby w nocy troche tego bialka dostarczyc do miesni, zeby cos tam uroslo :p
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost wagi

Następny temat

Ciastka LuGO i wafle ryżowe?

electro
Polecane artykuły