SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

tkanka tłuszczowa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 702

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

77

Wzrost

179

Staż treningowy

rok

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

p.nozna

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

p.nozna/plywanie/silownia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
Witam, chciałbym poradzić się kogoś kto się na tym bardzo dobrze zna. mianowicie chodzi o spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha.
Trenuje 7 razy w tygodniu PON/WT/PT+SB lub ND -> gram w p. nożną w klubie, a w pozostałe dni chodze na siłownie. Niestety, diety nie pomagają mi, a z treningami też ciężko idzie. Jeżeli chodzi o siłownie, to plan wygląda tak: 15/30 min bieganko/rowerek nastepnie klatka plecy biceps triceps nogi i brzuch. Mianowicie na maszynie brzuch robie 3/4 serie po 15 powtórzeń ( ok 35/40kg) później na ławce skośnej ( w dół) i robie świece tak jakby trzymając sie czegoś za głową 3/4 serie po 15 powtórzeń. i na koniec ok 40 min biegu.

I teraz moje pytanie, jak jeszcze można pozbyć się tego tłuszczu, nie wiem może jakies odżywki białkowe albo cuś innego.

Pozdrawiam wszystkich :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie... diety?
Dwa - trening to sobie ułóż nowy.
Trzy - 2x siłownia bo się zajedziesz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
na niskotłuszczowej wciąż jestem bo mialem za wysoki holesterol a oprocz tego probowalem bialkowa ale jakos efektow nie bylo widac, a zajechac sie nie zajade bo cisne tak od pol roku
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
mowic do dzieciaka ktory czytac nie umie. moze ktos bardziej kompetentny się wypowiedzieć?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ohoho... powodzenia
W sumie to moment... a czego oczekujesz?
Jeżeli nie masz pojęcia o danym temacie to czasami posłuchaj ludzi z troszkę większą wiedzą a dopiero się wypowiadaj. Te diety to możesz sobie 'między bajki włożyć' cytując tu Krasickiego.

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2012-09-17 23:39:48
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebny jakis spalacz .

Następny temat

Wybór suplementów

electro
Polecane artykuły