Witam, chciałbym poradzić się kogoś kto się na tym bardzo dobrze zna. mianowicie chodzi o spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha.
Trenuje 7 razy w tygodniu PON/WT/PT+SB lub ND -> gram w p. nożną w klubie, a w pozostałe dni chodze na siłownie. Niestety, diety nie pomagają mi, a z treningami też ciężko idzie. Jeżeli chodzi o siłownie, to plan wygląda tak: 15/30 min bieganko/rowerek nastepnie klatka plecy biceps triceps nogi i brzuch. Mianowicie na maszynie brzuch robie 3/4 serie po 15 powtórzeń ( ok 35/40kg) później na ławce skośnej ( w dół) i robie świece tak jakby trzymając sie czegoś za głową 3/4 serie po 15 powtórzeń. i na koniec ok 40 min biegu.
I teraz moje pytanie, jak jeszcze można pozbyć się tego tłuszczu, nie wiem może jakies odżywki białkowe albo cuś innego.
Pozdrawiam wszystkich :]
Trenuje 7 razy w tygodniu PON/WT/PT+SB lub ND -> gram w p. nożną w klubie, a w pozostałe dni chodze na siłownie. Niestety, diety nie pomagają mi, a z treningami też ciężko idzie. Jeżeli chodzi o siłownie, to plan wygląda tak: 15/30 min bieganko/rowerek nastepnie klatka plecy biceps triceps nogi i brzuch. Mianowicie na maszynie brzuch robie 3/4 serie po 15 powtórzeń ( ok 35/40kg) później na ławce skośnej ( w dół) i robie świece tak jakby trzymając sie czegoś za głową 3/4 serie po 15 powtórzeń. i na koniec ok 40 min biegu.
I teraz moje pytanie, jak jeszcze można pozbyć się tego tłuszczu, nie wiem może jakies odżywki białkowe albo cuś innego.
Pozdrawiam wszystkich :]
Krzysztof Piekarz