SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tkanka tłuszczowa czy skóra?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 712

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

84

Wzrost

183

Staż treningowy

3 m-ce

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

koszykowka, trial rowerowy, jazda na rowerze (jazda praktycznie codziennie, koszykowka srednio-czesto)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

fizycznie zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej

na rowerze lubie pośmigac :)

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

staram sie jesc produkty, o ktorych wyczytalem na forum, laczyc je w miare odpowiednio i o odpowiednich porach

Wrażliwość na stymulanty

-

Cel/problem/opis

ww.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
Witam.
Jako, że jestem nowym użytkownikiem forum sfd.pl, prosiłbym o wyrozumiałość. Lat mam 16, wzrostu 183cm, waże 84kg. Od kilku miesiecy chodze na siłownie 2 razy w tygodniu + ćwicze w domu. Robie też aerobiczna 6 weidera(jestem na 14 dniu). Pisze do was z pewnym zapytaniem-problemem.
Otóz historia zaczyna sie tak, ze gdy bylem młodszy (14 lat) mialem spora nadwage, a mianowicie ok. 104-105kg przy wzroscie 178-180cm. Ostatnio udało mi sie zrzucic w przeciagu około roku ok. 20kg. Obecnie staram sie przez to uczeszczenie na silownie i cwiczenia dokonczyc dzieło - a mianowicie wyrobic sylwetke i miesnie. BMI wskazuje mi ok 24.7~ wiec prawidłowe. I tu moje pytanie: wciaz czuje, ze mam troche nadwagę i zastanawiam sie, czy zostal mi jeszcze jakis poziom tkanki tłuszczowej, czy po prostu skóra ktora zostala po zrzuceniu tych 20kg?
Jesli skóra, to co najlepiej z tym zrobic? Czy możliwe będzie wyćwiczenie tak miesni, zeby "wypełniły" ta przestrzen?

Warto dodać, ze nie preferuje "dopalaczy" w postaci sterydów, spalaczów itp.

Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - azalut w dniu 2012-04-02 22:56:52

No pain
No gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Wrzuć fotkę. A6W to katorga dla mięśni, brak regeneracji. Zajmij się ABS II
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój pierwszy raz na siłce....

Następny temat

rosnąć czy redukować?

WHEY premium