SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ciasto czekoladowe z proteinkami.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolejny deser. tym razem przepis na ciastko czekoladowe.

Potrzebujemy:
- 6 białek
- 3 żółtka
- Naturalny serek homogenizowany 400g
- Proteiny (niekoniecznie)
- Odtłuszczone kakao w proszku (albo zwykłe)
- Substancje słodzące, cynamon, wiórki kokosowe.

Przygotowanie:
1. Zmiksuj wszystkie składniki na gładką masę.
2. Połóz wartwę papieru do pieczenie na foremkę do ciasta.
3. Wlej ciasto.
4. Wstaw formę z ciastem do piekarnika.
5. Piecz ok. 40 min w temperaturze 240*C

Wartości odżywcze:
73g białka, 23g węglowodanów, 15g tłuszczy

Żródło: Olivier Lafay, Skuteczne odżywianie w treningu i sporcie.

Więcej przepisów na naszej stronie na facebooku.


Zmieniony przez - Skeba w dniu 2012-09-09 18:57:53




Zmieniony przez - Skeba w dniu 2012-09-09 18:58:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6289
Czy do wartości odżywczych zostało doliczone Whey?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 478
Co to ma być? Ile tych protein w przepisie? Skoro podajesz BTW to koniecznie musi być podana ilość Whey.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5503
Robiłem te ciasto 3 razy w różnej formie (czyt. smaki serków, raz nawet z jogurtem zrobiłem) Za każdym razem wyszło mega smacznie, mniej apetycznie wygląda, ale przecież nie o wygląd tu chodzi :)

W Puerto Rico to się działo,
w pięknej wiosce na Macao
pili drinki, jedli lody,
ona stara, a on młody,
do basenu, jak skakała,
wodę du*ą wychlapała.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem tego samego zdania. Może rewelacyjnie nie wygląda, ale do gazet ten przepis nie idzie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fasolka po bretońsku

Następny temat

Schab gotowany

electro
Polecane artykuły