SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

stepper czy wioślarz treningowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Witam!
Chciałbym trochę spalić tkanki tłuszczowej z brzucha by mięśnie stały się bardziej widoczne. Które z tych dwóch urządzeń będzie lepszym rozwiązaniem.
Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
żadne z tych urządzeń zastosowane jako jedyne rozwiązanie nie spali tłuszczu.
zajrzyj tu: https://www.sfd.pl/FitRage,_CROSSFIT_i_Dieta_PALEO-f432.html
do spalenia tłuszczu potrzebny jest ruch, odpowiednie ćwiczenia i odpowiednia dieta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Chciałbym którymś z tych urządzeń zastąpić bieganie. Które z tych bardziej angażuje mięśnie brzucha?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17748
teoretycznie to wioślarz , ale w praktyce bardziej opłaca się ćwiczyć brzuch siłowo na jednej sesji z całym ciałem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 13 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12712
bierz ergometr, dobry na wszystko

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6250
Tylko to musi być dobry ergometr a dobry ergometr kosztuje relatywnie dużo. Zawsze mozna kupić jakiś starszy model Concept2 np. model B ja wyrwałem na allegro za 600 zł.

Wołają na mnie trójnóg

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ->>>>> Masa .. Jak się do tego zabrać ;)

Następny temat

Witam błagam o porady. DIETA DO OCENY ,

Shoty
Polecane artykuły