SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

"Igor101" [dziennik/ vol.1]

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17630
Witam Was ! Były wakacje, są i spadki, wracam na dobre tym razem z zapałem do roboty (wierzcie czy nie, guzik mnie to obchodzi)

Waga: granice 70kg
Wzrost: 183-4cm


Cel: Poprawa sylwetki, trochę masy

Sporty jakie uprawiam/będę uprawiał to: Bodyweight + obciążenie tylko do przysiadów, koszykówka, mma-pod koniec/początek roku będę uczęszczał prawdopodobnie na treningi + czasami basen

Co tu więcej pisać, bez spamu i do roboty :) start od 3 września. Przede wszystkim liczę na dobre rezultaty sprawnościowe, plan wrzucę bezpośrednio w poniedziałek zaraz po treningu, rozpiski będę zamieszczał podczas roku szkolnego od 2-3 razy tygodniowo...

ENJOY !
















G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31011
No widzisz, od jakiegoś czasu to jest kwestia sporna
Jak byś czytał więcej spamu w Ladies to byś wiedział
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16667
"Co tu więcej pisać, bez spamu i do roboty :)"

Powodzenia i bez opierdzielania się tym razem !

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17630
O od razu na 1 str złożę przysięgę, jeśli dziennik nie będzie uzupełniany do końca tego roku, QUEBLO możesz mi śmiało podarować bana, to tak dla innych użytkowników żeby uzmysłowili sobie, że tym razem nie zawiodę. Thx Steven

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4749 Wiek 14 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29851
bana na wszystkie konta!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
jazda !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17619
jpdl haha nie no, ale wpiski mają być a nie że boli ;p

...................................................................

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
No, ciekawe ile wytrzymasz. ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17630
3 Września 2012 Trening 1

Nie dawno wróciłem do domciu, trening w pełni udany, nie robię kompletnej rozpiski

Przysiad 4s
Dipsy 4s max
Pull up 3s max
Invwerted Rows + nogi w górze 3s max
Pompki tyłem 3s

Brzuch seria łączona-
Unoszenie nóg w zwisie na drążku 3s


Zaraz coś przygotuje do jedzenia, bardzo pozytywnie dziś wyszedł tren :) / Swoją drogą, rozruszam się miesiąc w domu i od października lecę na siłownie, w każdym bądź razie planuje na 2 miesiące karnet wykupić pozdr !

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16667
Igor jaki znów karnet na siłownię ? ..

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17630
No normalnie na siłkę chciałem, ale tylko na miesiąc dwa, bardziej na dwa się skłaniam a później w domu ćwiczę nadal :)

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16667
oki wbijaj na spam by Ci tu nie smiecić i wypiski dziennie rób

Być jak Steven !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porady

Następny temat

Zaplanowany koniec redukcji, co dalej ? Masa czy dalej redukcja ?

electro
Polecane artykuły