Witam
Chce w temacie przedstawić w paru zdjęcia miejscu w którym spędzam sporo czasu :D Mianowicie jest to siłownia zrobiona w niewykończonym pomieszczeniu, niema tego dużo ale cały czas sie rozwija. Jak to mowią ciasne ale własne
Na początek ławka i bardziej ogólny rzut
(napisze jak skończe)

Chce w temacie przedstawić w paru zdjęcia miejscu w którym spędzam sporo czasu :D Mianowicie jest to siłownia zrobiona w niewykończonym pomieszczeniu, niema tego dużo ale cały czas sie rozwija. Jak to mowią ciasne ale własne
Na początek ławka i bardziej ogólny rzut
(napisze jak skończe)

Krzysztof Piekarz









