SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Moja (bardzo) skromna siłka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3588
Witam

Chce w temacie przedstawić w paru zdjęcia miejscu w którym spędzam sporo czasu :D Mianowicie jest to siłownia zrobiona w niewykończonym pomieszczeniu, niema tego dużo ale cały czas sie rozwija. Jak to mowią ciasne ale własne

Na początek ławka i bardziej ogólny rzut (napisze jak skończe)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3588


drążek własnej roboty ;D

Zmieniony przez - RabbitV w dniu 2012-08-29 20:00:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3588


Stojaki (też robione) i gryf łamany

Zmieniony przez - RabbitV w dniu 2012-08-29 20:06:54
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3588


Wór w spoczynku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3588


Hantle i pare krążków, kilka betonowych zakonczyło żywot, ale sa uzupełniane żeliwem i planuje wkrótce dokupić pare kilo bo brakować zaczyna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3588


Akcesoria i mniej lub bardziej potrzebny na siłowni mebel ^^
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3588
A oto skromne początki mojej siłowni xD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3588
Powyżej 1 ławka (alternatywa dla sanek :D )

a to pierwsze hantle, beton odlany w pudełkach po płytach (5 kg jedna xD) beton zbrojony stąd te ślady spawów



Skończyłem :D Można sogi wbijać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15431
Jak to napisałem własne ale ciasne. Proponuje zainwestować w ławeczkę z lepszej firmya potem już tylko sukcesywnie dokupywać sprzęt.

Jeszcze nikomu nie zaszkodziło bieganie o 5.50 rano ;)

Treningi o 5.00 rano nie zabiją!

K7L7 na Steam

http://www.tinyurl.pl?TbS5Rap1

http://tnij.com/qq1YU 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3588
Ławeczke niedawno kupiłem nie jest zła, posiada skos ujemny (to było głównym kryterium zakupu)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
napisz ile masz ciężarów,bo coś mi się wydaje że bardzo szybko Ci ich braknie,początki są piękne bo forma szybko idzie w górę :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw

Następny temat

Problem pod oczami

electro
Polecane artykuły