mam jedno pytanie dlaczego osobom ktorym latwo przychodzi robienie masy poleca sie Profi whey'a "odzywke 50/50"{chodzi mi o tych co otłuszczaja sie szybko ....
jaka jest roznica miedzy tymi odzywkami {profi a whey g. 4000 -za wyjatkiem % zawartosci {stosunku B <-> WW <-> TŁ ???ze "tłusciochy " powinny jak juz to brac profi ?!?!?!?
....POZDRAWIAM....Q z kRk
jaka jest roznica miedzy tymi odzywkami {profi a whey g. 4000 -za wyjatkiem % zawartosci {stosunku B <-> WW <-> TŁ ???ze "tłusciochy " powinny jak juz to brac profi ?!?!?!?
....POZDRAWIAM....Q z kRk
....POZDRAWIAM....Q z kRk
Krzysztof Piekarz
... natomiast jestem zdania ze osoba otylym w robieniu masy w zupelnosci wystarczy bialko...
