SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PROFI WHEY <-> WHEY GEINER 4000 ?!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3296

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 25915
mam jedno pytanie dlaczego osobom ktorym latwo przychodzi robienie masy poleca sie Profi whey'a "odzywke 50/50"{chodzi mi o tych co otłuszczaja sie szybko ....

jaka jest roznica miedzy tymi odzywkami {profi a whey g. 4000 -za wyjatkiem % zawartosci {stosunku B <-> WW <-> TŁ ???ze "tłusciochy " powinny jak juz to brac profi ?!?!?!?










....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
szczerze mowiac nie spotkalem sie z takim stwierdzeniem ktoregos z bardziej znajacych sie na temacie forumowiczoow ... natomiast jestem zdania ze osoba otylym w robieniu masy w zupelnosci wystarczy bialko...

natomiast whey profi mass dla osoob ktore maja "lekkie" tendencje to otluszczania...
gainer juz typowo dla ektomorfikoow...

a jaka jest rooznica ? taka ktora odgrywa role w otluszczaniu to tylko rooznica w ilosci ww/b..
bo to wuasnie te rooznice powoduje czy bedziesz klopsikiem..czy wyrzezbionym kolesiem..


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 25915
"natomiast whey profi mass dla osoob ktore maja "lekkie" tendencje to otluszczania...
gainer juz typowo dla ektomorfikoow..."

no wlasnie to mialem na mysli ... w profi tych ww nie jest az tak bardz mniej niz w generach,??? to co za roznica to tylkko 15 g bialka wiecej / 100g niz ma geiner4000 ? czy to az tak duzo ?











....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tak
to już jest dużo w przypadku odżywki
rozkład w gainerze, to 2:1 węgli do białka, a w bulku to 1:1 węgli do białka, tu widać, że to dużo

Pozdrawiam wszystkich

Moderator działów: "Dla zielonych", "Prawo komputerowe", "Administracja" na K** ( http://komputery.katalogi.pl/ )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 629
nie 1:2 bialka do wegli tylko raczej 1:3/4 bialka do wegli bo jesli ma powstac jedna "czasteczka masy" to potrzebna jest jedna "czasteczka" bialka i trzy/cztery "czasteczki" wegli


Honda CBR 600

Honda CBR 600

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
akurat WG4000 ma proporcje b:ww 1:2...


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16169
roznia sie terz kalorycznoscia,swg ma troszke wieksza.

"Nie głupcem jest ten,kto głupio gada,lecz ten kto głupca słucha."
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
w malym...nieznacznym stopniu...


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
Różnica miedzy gainerem a bulkiem polegga na tym, że w przypadku gainera jest wyższy stosunek węglowdanów do białek co sprzyja pełnemu wykorzystywaniu białka na potrzeby wzrostu masy ciała ( często przy okazji również tłuszczowej). Dlatego te odzywki są bardziej polecane osobom typowo szcxzupływm

W przypadku odżywki 50:50, występuje jakby "niedobór" węglowdanów (energii) do białek w efekcie czego białka są wykorzystywane na cele energetyczna, co sprzyja szybszej przemianie materii i zapobiega przed rozwoje tkanki tłuszczowej.

Oczywiscie te rozważania sa raczej teoretyczne, gdyż tak naprawde proces matabolzimu jest bardziej złożony i zalezy od całokształtu diety a nie tylko odzywki.

szukala
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde ale zaleglosci nie bylo 1 dzien i w plecy tyle postow


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100931
O - tu moszna mnie obejrzeć
...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Darek to wyjaśnił. Więcej białka w pokarmie - mniejsza aktywność tuczna pokarmu. To samo dotyczy "konstrukcji" odżywek.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

lipa %-)

Następny temat

hgh

electro
Polecane artykuły