SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

bolący nadgarstek

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10697
Mój problem polega na tym iż boli mnie nadgarstek prawej ręki. Gdy nie ruszam ręką nie odczuwam bólu jedynie gdy zaczynam nim ruszać czuje ból. Najciekawsze jest to że gdy podciągam się na drążku czy też podnoszę hantle bólu nie mam. Problem ten mam od 4 dni. W czwartek wyciskałem na ławce i przy odkładaniu poczułem piknięcie w nadgarstku gdy odłożyłem ciężar i poruszałem ręką bólu nie było nawet dokończyłem trening i żadnej problemu nie miałem. Następnego rana odczuwałem mały ból przy większych ruchach zaś 2 dnia ból powiększył się i jest taki sam jak dziś. Nadgarstek smaruje altacetem i owijam bandażem. Jest to tylko nadwyrężenie czy też coś większego i cza iść do lekarza ??

Przed każdymi ćwiczeniami rozgrzewka 20 min (10 biegania + 10 rozgrzewka poszczególnych partii) staż ćwiczeń to 3 miesiące.

Zmieniony przez - majorovsky w dniu 2012-07-31 16:46:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10721
to chyba ci lekarz może powiedzieć co jest

profilaktycznie jest kilka filmów Sama Triblle na ten temat :




albo od sommera


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10697
up
dużo to nie dało ;D ale trochę wiedzy już jest.



Zmieniony przez - majorovsky w dniu 2012-07-31 17:22:17
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
myslisz, ze to tak od razu dziala? ;d
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10697
chodzi mi o to czy mam z tym nadgarstkiem isc do lekarza czy niee zebym nie zrobił pajaca z siebie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Mnie jak bardzo nie boli i jest znosne to sam lecze, tez altacetem ;) Ale ja nie biore za Ciebie odpowiedzialnosci jakbys pozniej mial problemy przez to, ze napisalem o samoleczeniu. Takze decyduj czy isc, czy nie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20209
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aro400 - metoda lafaya, dziennik

Następny temat

Obwody w Lafayu-rozkmina

electro
Polecane artykuły