SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolacy nadgarstek

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Witam !!!!
Ostatnio nabawilem sie problemu zwiazanego z nadgarstkiem, a mianowicie: Strasznie boli mnie nadgarstek podczas cwiczen klatki piersiowej, dokladnie wyciskania (czy to na plaskiej czy to ona skosie). Jak trzymam w gorze sztange bol jest niezauwazalny. Aha oczywiscie tylko przy powyzszych cwiczeniach boli mnie ten nadgarstek np. przy wyciskaniu na barki bolu nie czuje.
Poradzcie cos....

Pozdrawia CZAMP

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
a boli cie tak jakby z boku ten nadgarstek ? jak powiedzmy podnosisz ciezar to sciegno boli ? jak tak to mialem cos w tym stylu po prostu nie cwicz przez jakis czas i powinno samo przejsc a jesli nie to do lekarza z tym idz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
a niecwiczyłeś ostatnio bicepsa sztangą prostą ?? Jesli tak to zrob sobie 2 tyg przerwy bol minie jesli niecwiczyłeś sztangą prosta bicepsa to nieprzejmój sie tym co napisałem

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Thx za odp. a sluchajcie czy moglbym wspomoc moja 2 tyg. regeneracje jakims rozciaganiem albo jakimis krazeniami piesci ??? albo moze mascii rozgrzewajace ?? Juz ida SOGI

Pozdrawia CZAMP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
nie wiem jak z rozgrzewajacymi ale napewno jakas masc na kontuzje stawow sie nada ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Może być dodatkowy patent związany z "wyłamywaniem nadgarstka sztangą". Wiele osób nie zwraca uwagi na położenie dłoni, która powinna być w linii prostej z ramieniem - jak przy zadawaniu ciosu. Jeżeli odchylasz nadgarstki do tyłu, następują naprężenia i ból. Być może barki ćwiczysz znacznie mniejszym ciężarem, który powoduje znacznie mniejsze naprężenienia. Właśnie dlatego bolesność może być największa w początkowej fazie ruchu - gdyż wygięcie nadgarstka jest wtedy największe. Przyjrzyj się swojej technice. Możesz w najcięższych seriach zastosować usztywniające bandażowanie nadgarstka.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2641
mialem tez sam problem ,pamietaj o dobrej rozgrzewce nadgarstkow ,spraw sobie opaski na nadgarsti i pomysl o zakupie jakies glukosaminy z msm i powinno byc git na mnie to podzialalo;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Mialem to ostatnio poniewaz trenuje boks i silownie to jestem na to narazony. Najpierw lekko zbilem sobie nadgarstek na boksie w sumie malo wyczuwalny bol, ale dobilem go robiac przedramie.
Wyleczylem go w 3 tyg, kup sobie taka opaske uciskajaca i smaruj voltarenem, jak robisz klatke to rob tylko 1 wyciskanie i unikaj tych cwiczen przy ktorych bol jest silny

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
ja osaobiscie zrobilem przerwe 2 tyg robilem pompki itp w domu. Samo mi przeszlo wiele osub mialo ten problem przechodzi po 2 tyg przerwie.

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Dzieki za odpowiedzi :) Wlasnie to wszystko postaram sie wcielic w zycie, rzeczywiscie wszystko co opisaliscie wlasnie robilem widze ze przyczyny sie nawarstwily. Teraz tez robie pompeczki ale tez nie cala dlonia plasko bo troche jeszcze bol jest odczuwalny. Respect 4all, jak odnowie abonamencik poleca sogi :)

Pozdrawia CZAMP

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzut pilka lekarska, traning kondycyjny

Następny temat

MIĘŚNIE PRZESTAŁY ROSNĄĆ - w czym jest problem?

WHEY premium