chłppki chciłbym zacząc brac białko ( dosyc mało waże 180 wzrostu 65kg)
jakiej firmy jest najlepsze białko słyszałemże MLO.....podajcie mi cene i ile i w jakich dawkach należy to brac żeby były efekty....
jakiej firmy jest najlepsze białko słyszałemże MLO.....podajcie mi cene i ile i w jakich dawkach należy to brac żeby były efekty....
Krzysztof Piekarz
GG 1 1 3 5 9 6 4 kom. 6 0 7 2 0 4 6 6 3