SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wybór treningu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 731

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
Witam.

Chciałbym poprawić siłę i masę moich ramion żeby efektywniej grać w koszykówkę. Nie mam niestety czasu na chodzenie na siłownie. Wiem jednak, że aby mieć silne ramiona trzeba dbać również o inne partie. Chciałbym więc Was zapytać czy lepszy byłby trening nr 1 czy nr 2. Pierwszy jest tylko w domu wykonywany, natomiast w drugim raz (w piątek) idę na siłownie.

1)
50pompek, 40brzuszków - codziennie rano
PN:
barki 4 x 10
barki 4 x 10
barki 3 x 10
ŚR:
biceps 4 x 10
biceps 3 x 10
przedramię 4 x 15
PT:
triceps 4 x 10
triceps 4 x 10
kaptury 4 x 12

2)
50pompek, 40brzuszków - codziennie rano
PN:
barki 4 x 10
barki 4 x 10
barki 3 x 10
kaptury 4 x 12
ŚR:
biceps 4 x 10
biceps 3 x 10
triceps 4 x 10
triceps 4 x 10
przedramię 4 x 15
PT:
nogi 4 x 10
nogi 4 x 10
klatka 4 x 10
klatka 4 x 10
plecy 4 x 10
plecy 4 x 10
brzuch(skos) 4 x 12

Forza RK.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
Płeć : mężczyzna
Wiek : 18 lat
Waga : 70 kg
Wzrost : 184 cm
Cel treningowy : siła / masa
Staż treningowy na siłowni : 15 miesięcy
Uprawiane inne sporty : koszykówka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt siłownia lub 2 x hanlta(10) i sztanga(18)
Dieta : tak
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje) : nie
Zażywane suplementy : posiadam Olimp Creatine Monohydrate Mega-Caps
Ostatnio przerabiany plan : FBW ABA-BAB
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc) : 120kg/90kg/75kg *jak trenowałem (4 miesiące temu)

Forza RK.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1865







zobacz te dwa filmiki

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
No tak, widziałem już kiedyś, ale to treningi wyskoku. A mi chodziło jedynie o ramiona. ?

Forza RK.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 540 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5651
każdy tutaj poleci ci trenowanie całego ciała a nie jednej partii...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1865
jak wyzej najlepiej trenowac cale cialo szczegolnie jesli chcesz byc wiekszy i silniejszy same ramiona nie beda dobrze rosly a jak bedziesz trenowal cale cialo to beda lepsze efekty

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3836
Tym planem co podałes mozesz sie tylko kontuzji nabawic.
podstawa to silne plecy i nogi. pozniej mozesz skupiac sie na barkach, tricepsie, bicepsie. Ale nie w innej kolejnosci.
priorytet to duze partie a drugorzedne jest dopracowywac male partie (oczywiscie rownie wazne!)

Pomogłem? To daj SOG'a :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana treningu po 4 miesiącach. HELP.

Następny temat

KLATKA / BRZUCH PROSZE O POMOC

Shoty
Polecane artykuły