Witam.
Chciałbym poprawić siłę i masę moich ramion żeby efektywniej grać w koszykówkę. Nie mam niestety czasu na chodzenie na siłownie. Wiem jednak, że aby mieć silne ramiona trzeba dbać również o inne partie. Chciałbym więc Was zapytać czy lepszy byłby trening nr 1 czy nr 2. Pierwszy jest tylko w domu wykonywany, natomiast w drugim raz (w piątek) idę na siłownie.
1)
50pompek, 40brzuszków - codziennie rano
PN:
barki 4 x 10
barki 4 x 10
barki 3 x 10
ŚR:
biceps 4 x 10
biceps 3 x 10
przedramię 4 x 15
PT:
triceps 4 x 10
triceps 4 x 10
kaptury 4 x 12
2)
50pompek, 40brzuszków - codziennie rano
PN:
barki 4 x 10
barki 4 x 10
barki 3 x 10
kaptury 4 x 12
ŚR:
biceps 4 x 10
biceps 3 x 10
triceps 4 x 10
triceps 4 x 10
przedramię 4 x 15
PT:
nogi 4 x 10
nogi 4 x 10
klatka 4 x 10
klatka 4 x 10
plecy 4 x 10
plecy 4 x 10
brzuch(skos) 4 x 12
Chciałbym poprawić siłę i masę moich ramion żeby efektywniej grać w koszykówkę. Nie mam niestety czasu na chodzenie na siłownie. Wiem jednak, że aby mieć silne ramiona trzeba dbać również o inne partie. Chciałbym więc Was zapytać czy lepszy byłby trening nr 1 czy nr 2. Pierwszy jest tylko w domu wykonywany, natomiast w drugim raz (w piątek) idę na siłownie.
1)
50pompek, 40brzuszków - codziennie rano
PN:
barki 4 x 10
barki 4 x 10
barki 3 x 10
ŚR:
biceps 4 x 10
biceps 3 x 10
przedramię 4 x 15
PT:
triceps 4 x 10
triceps 4 x 10
kaptury 4 x 12
2)
50pompek, 40brzuszków - codziennie rano
PN:
barki 4 x 10
barki 4 x 10
barki 3 x 10
kaptury 4 x 12
ŚR:
biceps 4 x 10
biceps 3 x 10
triceps 4 x 10
triceps 4 x 10
przedramię 4 x 15
PT:
nogi 4 x 10
nogi 4 x 10
klatka 4 x 10
klatka 4 x 10
plecy 4 x 10
plecy 4 x 10
brzuch(skos) 4 x 12
Forza RK.
Krzysztof Piekarz