Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Wsumie nic ciekawego... słabiutko ze mną to wiem... wrzucam tę fotke... zeby... za jakis czas miec jakis pkt odniesienia.. bo u mnie sie pewnie zgubi :P Jak chcecie to ocencie... Tylko hmmm jeszcze nie chodze na silke... tylko pompki i troche drazek... i dodatkowo jestem na diecie redukcyjnej :P
Pzdr
Praca i tylko praca... suplementy... to tylko mały dodatek...