Szacuny
0
Napisanych postów
15
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
552
Witam chciałbym zacząć trenować zapasy tylko zastanawiam się który klub jest najbardziej godny polecenia. Dodatkowo mam kartę benefit za którą już płacę 150zł i chciałbym by do klubu wpuszczali na benefita, oczywiście chodzi mi o trenowanie rekreacyjne. Do tej pory trenowałem 6miesięcy krav mage i teraz od 4 miesięcy boks.
Zmieniony przez - elolve w dniu 2012-04-10 18:19:11
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
552
a czy zauważyłeś że napisałem "godny polecenia"? Może ktoś trenuje w jakimś dobrym klubie to by od razu napisał bo wiesz nie chce teraz chodzić do 10 klubów tylko chce zacząć od tych które ktoś poleci. Więc najpierw czytaj cały post ze zrozumieniem.