SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay Thai+zapasy+siłownia

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2810
Witam serdecznie. Mam do dyspozycji siłownie 24/7, 4 treningi Muay Thai i 4 treningi zapasów. Jestem ektomorfikiem, mam 179cm wzrostu i waże 62kg. Oczywiście te możliwości, które wymieniłem to tylko MOŻLIWOŚCI ( nie chodzi mi o to zeby trenowac tyle razy w tyg). Chciałbym, żebyście pomogli mi to wszystko ułożyc. Chciałbym przybrac na masie. Oczywiście nie spodziewam sie dużych przyrostów przy takiej aktywności poza siłownią. Myślałem o taki planie:
Pon SW
Wt SW
Śr SW
Czw SW
Pt SW
Sob Siłownia
Nie Siłownia
Oczywiście z dieta i wysoką nadwyżką kaloryczną. Co o tym myślicie ?

Jestem normalny czyli dla wielu inny.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
a ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14286
Jak będzie dobra nadwyżka to i masować będzie można.
Skup się na diecie i regeneracji przede wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12140
Szybciutko się spalisz albo rzucisz treningi. Samo SW + Siłownia jest już ciężkie do pogodzenia.

Zmieniony przez - Kos_a w dniu 2010-04-22 00:12:00

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 19441 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94708
a gdzie dzień regeneracji?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11152
nie dasz rady chlopaku , z taka waga jeszcze zaloze sie ze nie masz sily - Tyle treningow nie ma bata.
Zmniejsz ilosc treningow , nastaw sie na 1 SW 2 lub 3xtyg i mozesz dolozyc 1 raz silownie albo 2 . Tyle Ci wystarczy a nawet bedzie za duzo.
Oczywiscie dbaj o miche caly czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2810
Dzięki za odp. :)Marafi, kończe 18 lat w czerwcu.No rozumiem. Oczywiście micha będzie podstawą w tym wszystkim. Trenowałem 5 lat piłkę nożną.Treningi mieliśmy 3x w tyg. plus mecz w weekend. A bywało tak, że w ciągu tygodnia oprócz treningów w klubie grałem tez BARDZO duzo w innych miejscach. To w szkole, to na podwórku i czasem byłem przemęczony. Zdaje sobie sprawe, że siłownia i SW to zupełnie inne obciążenia treningówe. A co myślicie o takim planie ?
4 razy SW ( 2x MT i 2x Zapasy) plus siłownia 2 razy i porządna szama. Czy może odpuścic sobie zapasy ? i latac na sam MT 3, 4 razy plus siłka.? Co wy na to?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
po miesiacu zobaczysz czy organizm daje rade, moim zdaniem to troche moze byc za duzo nadal. Wszystko tez zalezy od sekcji , bo sa lzejsze sekcje i takie gdzie sparujesz na kazdym treningu ( nie na 100% ale jednak )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok dzięki. A myślisz ze powinienem zając sie albo Zapasami albo MT czy takie połączenie daje rade? Chodzi mi o fakt, że móglbym trenowac 4 razy tylko MT bądz 4 razy tylko Zapasy. Mi sie wydaje ze jednak wyjście z połączeniem tego jest lepsze czyli i MT i Zapasy. Co ty/ wy na to ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Idz sprobuj, zobaczysz co Ci "lezy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Jak trenował piłkę nożną to raczej jest w kondycji ale sam to oceń ja ci bym polecił w środe i niedziele dzień regeneracji czyli np jak to przeczytasz to pewno będzie piątek czyli jutro do niedzieli jesz dużo nabiału i białka od poniedziałku jedziesz z koksem w środę w środku tygodnia dzień przerwy leżysz sobie spokojnie i odpoczywasz itd aa i odwiedź apteke i kup sobie tabletki musujące z witaminami C i D :)

Pozdro i powodzenia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks Ostróda

Następny temat

Klub MT Reda

Fruzelina