Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
powiedzcie mi taka rzecz bo duzo sa nato podzielone dania jedni muwia tak a drudzy tak czyli co jest lepsze bo podobno dla poczatkujacego jest lepsze jak sie trenujje kazda partie miesni 2 razy w tyugodniu a inni muwi ze lepiej raz w tygodniu niektórzy tesz maja plany treningiowe w których sie cwiczy kazda partie miesni 2 razy w tygodniu a iinni maja raz w tygodbniu kumpel mi muwił ze jak trenowął kazda p[artie misni 2 razyw w tygodniu to miał efekty a jak zaczał trenowac raz w tygodnbiu kazda partioe misni to miał mniejsze efekty wiec ja jusz sam niewiem co jest lepsze powiedzice co wy otym sadzicic najlepiej zeby pan jarek albo pan radek sie nato wypowiedział
hejho hej ho na siłownie by się szło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szacuny
69
Napisanych postów
7435
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
26133
kurcze,stary,troche ladu i skladu by sie przydalo
zaczac od ogolnorozwojowki, to masz partie kilka razy w tygodniu,dopiero pozniej trening partia miesniowa raz w tygodniu
czyli ogolnorozowojowy trening na poczatek, np act - link Michail dal powyzej
"Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadł wszelką wiedzę, i wiarę miał tak wielką, iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał - byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic mi nie pomoże. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje /.../." (1 Kor 13, 1-8)
"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"
Szacuny
0
Napisanych postów
321
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
12211
na poczatek najlepiej jkais trening ogolnorozwojowy...jezeli jestes poczatkujacy to najlepszym rozwiazaniem bedzie ATC....wyciwczysz sobie dobrze technike przy robieniu podstawowych cwiczen..przyzwyczaisz organizm do wysilku...zaczniesz rozbudowywac mase miesniowa....gdy juz zlapiesz podstawy i przyzwyczaisz sie do dzwigania ciezarow mozesz zaczac robic kazda grupe miesniowa raz w tygodniu
"Jakąkolwiek obierzecie sobie karierę, postawcie sobie w niej cel wzniosły. Miejcie kult wielkich ludzi i wielkich rzeczy."
"Jakąkolwiek obierzecie sobie karierę, postawcie sobie w niej cel wzniosły.
Miejcie kult wielkich ludzi i wielkich rzeczy."
Szacuny
69
Napisanych postów
7435
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
26133
tam nawet nie ma znaku zapytania,wiec pytania tez nie ma,a przez te lawine polslowek nie chce mi sie isc,
a pozaz tym takim tonem nastepnym razem,to nawet nie wiem czy linka dostaniesz
pozdrawiam
"Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadł wszelką wiedzę, i wiarę miał tak wielką, iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał - byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic mi nie pomoże. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje /.../." (1 Kor 13, 1-8)
"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"