Witam. Ogólnie to jakoś rosłem. Brzuch już trochę widać, bicki rosły, triceps tak samo, nogi również, a klata praktycznie nic ... Trening na klatkę robiłem dosyć intensywny :
rozgrzewka
- wyciskanie na prostej 3x12
- wyciskanie na skosie 3x12
- wyciskanie hantlami na skosie w dół 3x12
- pompki na uchwytach
- rozpiętki szatangielkami 3x12
Bez koloryzowania mogę powiedzieć, że po każdym workout'ie miałem całkiem konkretne zakwasy.
Co radzilibyście zmienić ?
Zmieniony przez - punk891 w dniu 2012-03-14 19:33:05
rozgrzewka
- wyciskanie na prostej 3x12
- wyciskanie na skosie 3x12
- wyciskanie hantlami na skosie w dół 3x12
- pompki na uchwytach
- rozpiętki szatangielkami 3x12
Bez koloryzowania mogę powiedzieć, że po każdym workout'ie miałem całkiem konkretne zakwasy.
Co radzilibyście zmienić ?
Zmieniony przez - punk891 w dniu 2012-03-14 19:33:05
Krzysztof Piekarz