SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[S] mutant massa 3,5 kg lub zamienie czekolada

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 426 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11094
Witam mam do sprzedania Mutant massa :
smak - czekolada
data waznosci - czerwiec 2012
waga - 3,5 kg

Glutamina rx gold
smak - bez smakowa :D
data ważnosci - sierpien 2012
wagas 400gram

SPRZEDAM ZA 100 ZŁ MUTANT MASSA + 30 ZŁ GLUTAMINA LUZ ZAMIENIE NA INNE SUPLE

https://bundles.sfd.pl/" data-lightbox="zdjecie" data-title="https://bundles.sfd.pl/">https://bundles.sfd.pl/" alt=""/>

[img]
[/img]

Pamiętaj idź po swoje po to co ci się należy ..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 246 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3333
skad ty czlowieku takie ceny wytrzasnales
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 426 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11094
niechcesz kupic to grzecznie wyp**** z tematu :)

Pamiętaj idź po swoje po to co ci się należy ..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13861
Nowy Mutant Mass kosztuje 189zł (za 6,8kg) z długą datą ważności,Ty sprzedajesz z trzymiesięczną do tego otworzonego,z wagą opakowania 3,5kg za 100 zł ? Mam nadzieję,że nikt nie będzie na tyle głupi by to kupić.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3327
Witam widzę na puszce pkt jak masz wiecej pkt to mozemy podilować:) moje gg 33061290
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 426 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11094
up 90 z wysylka !

Pamiętaj idź po swoje po to co ci się należy ..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2789
Pniaczek, ja mam tysiąc pkt Olimpa. Jak coś to daj znać na maila [email protected]

"Tylko przed Bogiem padnę na kolana"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3327
HJKaga napisałęm na @ a jak coś to moje gg 33061290:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] 3kg białka Ostrowia WPC 80

Następny temat

[S] nowy sweter angelo litrico ! tanio !

electro
Polecane artykuły