Witam panów, mam pytanie odnosnie tego czy codzienny trening brzucha i szyji,karku, nie bedzie ingerował w regeneracje, ma to być dodatek do ogólnego treningu(6razy w tygodniu dosc cieżkich plus basen lekko)oczywisice wszystko z diet i odnowa, aktualnie ardzo dobrze się czuje, ogólny mój starz to około 2,5roku. Dotąd trenowałem kark i brzuch 3 razy w tygodniu. Co chce uzyskac z treningu? wytrzymałośc i siłe(wytrzymałosc siłowa), duża odpornosc na ciosy przciwnika, wzrost masy oczywiscie nie wchodzi w gre.
Czy codzienny trening tzn 6 razy w tygodniu bardziej zaszkodzi czy pomoże?
Czy codzienny trening tzn 6 razy w tygodniu bardziej zaszkodzi czy pomoże?
Ja nie chce! Ja to zrobie!
Krzysztof Piekarz