SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

codzienny trening mięsni karku i brzucha w BOKSIE pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9567
Witam panów, mam pytanie odnosnie tego czy codzienny trening brzucha i szyji,karku, nie bedzie ingerował w regeneracje, ma to być dodatek do ogólnego treningu(6razy w tygodniu dosc cieżkich plus basen lekko)oczywisice wszystko z diet i odnowa, aktualnie ardzo dobrze się czuje, ogólny mój starz to około 2,5roku. Dotąd trenowałem kark i brzuch 3 razy w tygodniu. Co chce uzyskac z treningu? wytrzymałośc i siłe(wytrzymałosc siłowa), duża odpornosc na ciosy przciwnika, wzrost masy oczywiscie nie wchodzi w gre.

Czy codzienny trening tzn 6 razy w tygodniu bardziej zaszkodzi czy pomoże?

Ja nie chce! Ja to zrobie!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10444
To nie jest dobry pomysł, regenracja jest bardzo ważna. Nie zawsze więcej znaczy lepiej.

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9567
wiesz co? też tak myśle i odejde od tego pomysłu dość mocny trening 3 razy w tygodniu myśle, że wystarczy, a nie jestem gosciem z 15 letnim starzem, któreg ciało jest przyzwyczajone do mega obciążeń:D

jak to mówią umysł chce, a ciało nie zawsze może;)
dzięki

Zmieniony przez - paker95 w dniu 2012-03-03 13:18:09

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10444
Spoko. Chcieć to zawsze sie chce wiecej i szybciej ale w tym sporcie nie ma tak, tutaj bardzo ważną cechą jest cierpliwosc i konsekwentne dążenie do założonego celu, a ten przyjdzie z czasem na pewno.

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9567
;)

Ja nie chce! Ja to zrobie!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WIOSENNY PLAN DO OCENY!

Następny temat

pomoc przy klacie

electro
Polecane artykuły