SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening mięśni brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
Mam 13 lat, ok.165cm wzrostu i waże 58 kg.Ćwicze w domu na ławce skośnej. ćwiczyłem od kilku mięsięcy nieregularnie ale od 09.01.07 znów zaczołem ćwiczyć regularnie - robie co 2 dni 200 brzuszków i 20 popek.Niestety nadwyczajnych efektów nie widać... Na początku gdy robiłem 200 brzuszków to czułem że mnie mięśnie bolą , ale teraz juz tego nie czuje i wydaje mi sie że jak nie czuje tego że mnie bolą to znaczy ze zrobiłem za mało brzuszków lub niepoprawnie (niedawno zrobiłem 300 brzuszków i tez mnie nie bolały)...A mięsnie brzucha mam mało widoczne, ale jednak troche mam.
Prosiłbym o jaką rade jak cwiczyć czy napisać to co zle robię ( że moze za często cwicze).

Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
mięsnie brzucha są specyficzne bardzo szybko sie regenerują i potrzebują coraz to nowych bodźców do rozwoju samymi brzuszkami ich nie zamęczysz.Poczytaj w "atlasie ćwiczeń" tam wszystko znajdziesz.
A to ze ich nie widać przypuszczam jest spowodowane brakiem odpowiedniej diety.Jeśli nie masz diety ułożonej to choćbyś jakie miał mięśnie brzucha mogą byc przykryte. Używaj nowych ćwiczeń , zmieniaj ćwiczenia , i zaplanuj porządny trening i wtedy on przyniesie dużo lepsze efekty niz robienie ogromnej ilości brzuszków ,
pozdrawiam życze efektów

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
wpisz w wyszukiwarke 'a6w' lub 'abs' badz 'flex' i zacznij sie meczyc najpierw czytaniem a puzniej treningiem
pozdro

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening - czy może być

Następny temat

Trening na mase pytania ?

WHEY premium