czesc jestem zdeterminowany by osiagnac wyrazny przyrost tkankimiesniowej przy redukcji tluszczu w krotkim czasie (powiedzmy miesiac) by to osiagnac postanowilem zainwestowac pieniązki
mysle m\hmb+jakies bialko slyszalem ze hmb w plynie (hitec ma taki) jest 2xlepszy niz w tabletkach ale tez strasznie drogi ;( 70ml za 136zl czy to sie oplaca? I co do tego? jakie bialko? Poradzie węższemu
I jeszcze jedno - znacie sklepy z suplementami w poznaniu (jak tak to uciesze sie z adresow) pozdrawiam
perfect body - that's the purpose
mysle m\hmb+jakies bialko slyszalem ze hmb w plynie (hitec ma taki) jest 2xlepszy niz w tabletkach ale tez strasznie drogi ;( 70ml za 136zl czy to sie oplaca? I co do tego? jakie bialko? Poradzie węższemu
I jeszcze jedno - znacie sklepy z suplementami w poznaniu (jak tak to uciesze sie z adresow) pozdrawiam
perfect body - that's the purpose
Krzysztof Piekarz
albo robisz mase albo
, które znów pojawiło się w sklepach.