SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ochraniacz na zęby

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 874
Właśnie wróciłem z treningu i przebiegłem 10km zagryzając ochraniacz, nie było najprzyjemniej, ciężko się oddycha, raz się mało nie zadławiłem śliną. Czas zrobiłem 48mni 37sek. Ciekawi mnie czy przez cięższe oddychanie można poprawić swoją wydolność?

Zmieniony przez - Rouciak w dniu 2012-01-28 20:15:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 681
Szybsze oddychanie nic nie zmienia. Pobaw się w interwały bez ochraniacza i popatrz na ćwiczenia na zwiększenie kondycji.

I nie jestem do końca przekonany o tym aby biegać w ochraniaczu.

Lepiej stoczyć pare sparingów w ochraniaczu i zwiekszyc wydolność oraz kondycję.

Zacznij biegać i oddychać przez nos to też pomaga

Zmieniony przez - 1bocian w dniu 2012-01-28 20:34:12

Zmieniony przez - 1bocian w dniu 2012-01-28 20:35:32
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132
Nie no często otwierać szczęke, żeby to logo pokazywać ;d

"The Greatest"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 874
Dzięki bocian, robię interwały, ćwiczenia kondycyjne, explosive, tak tylko zapytałem czy to coś daje. Nie chodzi mi o szybsze oddychanie bo tego nie robię, tylko oddycham wolniej przy głębszych wdechach i wydechach. nie 1,1,1,1,1 tylko 12,21,12,21,12, powiedzmy że ograniczam ilość tlenu na sek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 874
Cassius, jak chcesz popatrzeć to wyślę Ci jpg. nie musisz mi w zęby zaglądać :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 132
;D

"The Greatest"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 681
Dobrze ograniczaj ilość tlenu ale lepiej zrobić cięższy trening interwałowy ewentualnie zapisz się na basen (wszystko aby zwiększyć pojemność płuc) niż biegać ustalonym schematem.

Ja bym proponował interwałki i sprinty pod górkę jak dla mnie najlepsze na kondyche

A poza tym proponuje zapisać się na basen. Tam dokładnie wypracujesz technike oddychania ;)

A co do Twoich wątpliwości to ciężkie interwały oraz pływanie (najlepiej w łapkach) dają duże efekty!
Zmieniony przez - 1bocian w dniu 2012-01-28 22:11:47

Zmieniony przez - 1bocian w dniu 2012-01-28 22:25:28

Zmieniony przez - 1bocian w dniu 2012-01-28 22:30:07
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 195
Rouciak
Ciekawi mnie czy przez cięższe oddychanie można poprawić swoją wydolność?


Można ---> http://www.powerbreathe.com/powerbreathe-categories/sport-fitness/improve-exercise-performance/powerbreathe-classic-medium-resistance-fitness.html

A za ochraniacz całkiem sporo przepłaciłeś. U mnie nieźle sprawdza się ten --> http://www.ebay.co.uk/itm/GUM-SHEILD-MOUTH-GUARD-PROTECTION-BOXING-MARTIAL-ARTS-/150601760683?pt=UK_Protective_Equipment&hash=item2310907fab

Pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mma a masa !

Następny temat

Chińscy mistrzowie vs japońscy.

electro
Polecane artykuły