Witam serdecznie mam takie pytanie tzn niewiem czy dobry dział ale jesli nie to prosze o przeniesienie do odpowiedniego.
trenuje siatkowke na poziomie 3 ligi trenuje 3 razy w tygodniu na sali plus 1 w tyg mecz przewaznie wekend ale cos niepotrafie zredukowac sie a dosc sie zapusciłem,chcialbym biegac tzn zaczolem biegac ala e wolnych dni jest tylko 2 na bieganie ew 3 w niedziele teraz pytanie jaki uklad treningowy zastosowac i jaki plan mi polecacie
trenuje siatkowke na poziomie 3 ligi trenuje 3 razy w tygodniu na sali plus 1 w tyg mecz przewaznie wekend ale cos niepotrafie zredukowac sie a dosc sie zapusciłem,chcialbym biegac tzn zaczolem biegac ala e wolnych dni jest tylko 2 na bieganie ew 3 w niedziele teraz pytanie jaki uklad treningowy zastosowac i jaki plan mi polecacie
Krzysztof Piekarz