Szacuny
0
Napisanych postów
107
Wiek
33 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1004
Witam. Zakupiłem produkt firmy Trec cm3 i mam problem z dawkowaniem, a mianowicie kapsułek jest 210 więc wychodzi mi po 7 dziennie i pytanie do fachowców jak dawkować?
Lepiej z rana 4 a po treningu 3 czy może odwrotnie?
Szacuny
0
Napisanych postów
107
Wiek
33 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1004
Dobra tylko jest mały problem. Przy dawkowaniu 2x4 codziennie nie starczy mi ich na miesiąc. Dobra to wezmę tak jak anubis84 radził ;). Jeszcze jedno pytanie. Z czym nie łączyć jabłczanu? Chodzi mi o to czy nie pić wtedy kawy albo mleka zaraz po braniu, gdyż ostatnio jak byłem na cyklu mono trener odradzał. W tym wypadku też jakieś wskazania?
Szacuny
0
Napisanych postów
107
Wiek
33 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1004
Ćwiczę ponad 14 miesięcy, cel to masa bo mam 180 cm wzrostu i 73 kg. Dieta jest oczywiście ale nie wyliczona do końca jednak na pewno bilans jest na +. Ćwiczę na siłowni i tak poza tym to nic oprócz zajęć z wychowania fizycznego ;). Wklejam również plan: poniedziałek klata i plecy: wyciskanie sztangi na płaskiej podciąganie w nachwycie wyciskanie hantli na skosie dodatnim wiosłowanie sztangą w opadzie rozpiętki na ławce wtorek ramiona: pompki szwedzkie unoszenie ramion w pozycji półsiedzącej wyciskanie francuskie uginanie ramion z hantlami pompki w podporze tyłem czwartek nogi: przysiad ze sztangą na barkach martwy ciąg przysiad na jednej nodze wykroki uginanie nóg na maszynie piątek barki: wyciskanie żołnierskie unoszenie ramion na boki unoszenie ramion do przodu arnoldki. Wszystkie ćwiczenie 3 serie po 8 powtórzeń.