SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dominator testuje suple od Hi-Teca

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13237
Witam dzisiaj trening plecow oraz lydek poszedl. Wypoczalem dosc nawet wyspalem sie wiec latwiej bylo mi przetrenowac plecy.
Sciaganie drazka podchwytem do klatki 4x12/10/8
Wioslowania sztanga do brzucha 4x12/10/8
Wioslowanie hantlem 3/10
Martwy ciag 3/10/8/6

Unoszenia kolan w zwisie na drążku 3 x maks.powt.
Spięcia brzucha leżąc 3 x max


Ogolnie dzien na +!

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13237
Czesc panowie wlasnie wrocilem z treningu ramion oraz lydek. Trening masakra lapy skatowane na maxa lydki rowniez palily jak cholera!. Suple swoja role pelnia znakomicie co moge powiedziec to to, ze lapy poszly do przodu i w tej chwili osiagnalem wynik 43,5cm ( wczesniej 42cm ) tak wiec progres jest oby tak dalej pozdrawiam

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13237
Niestety od wczoraj gnebi mnie przeziebienie;/ ogolne oslabienie organizmu oraz niewysoka temperatura nie wiem jeszcze czy dzis pojde na trening w planie mam nogi a nie jestem chyba w stanie dzis zrobic mega treningu. Wczoraj wieczorem poszedl czosnek, mega dawka vit C, imbir oraz cytrynka rano bylo nieco lepiej ale teraz znowu mnie muli ehh ta jesien

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7519
Widzę ze testerzy to chorują tym samym czasie bo mnie od wczoraj złapało przeziębienie i walczę w ten sam sposób czosnek i witaminy.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
mysle ze przy tych pogodach tyczy sie wszystkich .. ogolnie lepiej sie starac zadbac o zwiekszenie odpornosci niz pozniej leczyc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13237
Czesc dzis juz jakby lepiej sie czuje, na tyle lepiej ze pojde na trening. Dzis klatka oraz brzuch zestaw supli zapewne pomoze mi jakos zebrac sie do kupy

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13237
Witam. Tak jak pisalem wczesniej zdecydowalem sie dzis pojsc na trening i to byla dobra decyzja. Czulem sie swietnie ten dzien przerwy zrobil moim miesniom Mega dobrze! Szly takie ciezary ze sam sie dziwilem klatka przetrenowana na max brzuch dojechany az ciezko bylo mi wracac do domu:) zazucilem porcje supli potreningowo i teraz relax za 20 min posilek i lulu. Wszystko idzie po mojej mysli jestem bardzo zadowolony z danej mi mozliwosci stestowania supli Hi Teca bardzo mi to pomaga w przygotowaniach do Mr.SFD 2011 a jaki bedzie final... dowiemy sie wkrotce;)

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
no to obys zaprezentowal sie podczas konkursu z jak najlepszej strony... suple napewno w tym pomoga mi nieraz pomogly
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13237
No mam nadzieje ;) ogolnie jestem dobrej mysli zostalo jeszcze nieco czasu niewiele da sie zmienic ale chodz troche uwydatnic sylwetke. Bede pracowac nad tym przez ostatnie kilka dni. Dzis trenowalem plecy oraz lydki jestem naprawde mega zajechany:)

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13237
Barki + brzuch... masakra dzis dalem po oporach z treningu na trening jest coraz lepiej jutro wrzuce fotke aktualnej formy mialbym prosbe do Tomka o ocene formy ok? bede wdzieczny

żelastwo jest po to, by nim pakować...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy hi tec wyda sam reswertarol w duzej dawce?

Następny temat

Test supli Hi-Tec, (riddik3)

electro
Polecane artykuły