Szacuny
19
Napisanych postów
874
Wiek
40 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
13237
Witam dzisiaj trening plecow oraz lydek poszedl. Wypoczalem dosc nawet wyspalem sie wiec latwiej bylo mi przetrenowac plecy.
Sciaganie drazka podchwytem do klatki 4x12/10/8
Wioslowania sztanga do brzucha 4x12/10/8
Wioslowanie hantlem 3/10
Martwy ciag 3/10/8/6
Unoszenia kolan w zwisie na drążku 3 x maks.powt.
Spięcia brzucha leżąc 3 x max
Szacuny
19
Napisanych postów
874
Wiek
40 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
13237
Czesc panowie wlasnie wrocilem z treningu ramion oraz lydek. Trening masakra lapy skatowane na maxa lydki rowniez palily jak cholera!. Suple swoja role pelnia znakomicie co moge powiedziec to to, ze lapy poszly do przodu i w tej chwili osiagnalem wynik 43,5cm ( wczesniej 42cm ) tak wiec progres jest oby tak dalej pozdrawiam
Szacuny
19
Napisanych postów
874
Wiek
40 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
13237
Niestety od wczoraj gnebi mnie przeziebienie;/ ogolne oslabienie organizmu oraz niewysoka temperatura nie wiem jeszcze czy dzis pojde na trening w planie mam nogi a nie jestem chyba w stanie dzis zrobic mega treningu. Wczoraj wieczorem poszedl czosnek, mega dawka vit C, imbir oraz cytrynka rano bylo nieco lepiej ale teraz znowu mnie muli ehh ta jesien
Szacuny
19
Napisanych postów
874
Wiek
40 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
13237
Czesc dzis juz jakby lepiej sie czuje, na tyle lepiej ze pojde na trening. Dzis klatka oraz brzuch zestaw supli zapewne pomoze mi jakos zebrac sie do kupy
Szacuny
19
Napisanych postów
874
Wiek
40 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
13237
Witam. Tak jak pisalem wczesniej zdecydowalem sie dzis pojsc na trening i to byla dobra decyzja. Czulem sie swietnie ten dzien przerwy zrobil moim miesniom Mega dobrze! Szly takie ciezary ze sam sie dziwilem klatka przetrenowana na max brzuch dojechany az ciezko bylo mi wracac do domu:) zazucilem porcje supli potreningowo i teraz relax za 20 min posilek i lulu. Wszystko idzie po mojej mysli jestem bardzo zadowolony z danej mi mozliwosci stestowania supli Hi Teca bardzo mi to pomaga w przygotowaniach do Mr.SFD 2011 a jaki bedzie final... dowiemy sie wkrotce;)
Szacuny
19
Napisanych postów
874
Wiek
40 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
13237
No mam nadzieje ;) ogolnie jestem dobrej mysli zostalo jeszcze nieco czasu niewiele da sie zmienic ale chodz troche uwydatnic sylwetke. Bede pracowac nad tym przez ostatnie kilka dni. Dzis trenowalem plecy oraz lydki jestem naprawde mega zajechany:)
Szacuny
19
Napisanych postów
874
Wiek
40 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
13237
Barki + brzuch... masakra dzis dalem po oporach z treningu na trening jest coraz lepiej jutro wrzuce fotke aktualnej formy mialbym prosbe do Tomka o ocene formy ok? bede wdzieczny