SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na masę 173cm, 63kg.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2278
Proszę o ocenę diety. Mam 16 lat, 173cm wzrostu i 63kg. Dodam, że moja aktywność fizyczna to 4dni treningu siłowego (około 80min każdy).

(1)I śniadanie godz. 8;00
- 80g płatków owsianych + 20g rodzynek
- 250ml mleka 3,2%tł
- 2 jaja kurze na twardo

B:32 T:24 W:82 kcal:674

(2)II śniadanie godz. 11;30
- 100g chleba razowego
- parę plastrów szynki z piersi kurczaka
- ogórek
- jabłko
- 100g Mass Activator z 250ml mleka 3,2%

B:42 T:13 W:145 kcal:846

(3)Przedtreningowy godz. 15;00
- 120g ryżu białego
- 100g piersi z kurczaka
- marchewka

B:30 T:2 W:94 kcal:526

(4)Bezpośrednio po treningu
- 100g Mass Activator z 250ml mleka 3,2%

B:28 T:10 W:85 kcal:543

(5)Potreningowy godz. 18;00
- 120g ryżu białego
- 100g piersi z kurczaka
- 2 banany

B:30 T:2 W:111 kcal:597

(6)Na noc godz. 22;00
- 125g sera twarogowego półtłustego
- 20ml oliwy z oliwek

B:23 T:26 W:5 kcal:343

Wychodzi B:2,9g/kg T:1,2g/kg W:8,3g/kg kcal:3546

Proszę o rady co zmienić. Mile widzane Wasze poprawki. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117946
(1)I śniadanie godz. 8;00
- 80g płatków owsianych + 20g rodzynek, orzechy (nie ziemne)
- 250ml mleka 3,2%tł
- 2 jaja kurze na twardo

B:32 T:24 W:82 kcal:674

(2)II śniadanie godz. 11;30
- 100g chleba razowego posmarowanego masłem lub orzechy do chrupania
mięso pokrojone w plastry
- ogórek
- jabłko
/warzyw staraj się dac sporo

B:42 T:13 W:145 kcal:846

(3)Przedtreningowy godz. 15;00
- 120g ryżu białego
- 100g piersi z kurczaka
- marchewka

B:30 T:2 W:94 kcal:526

(4)Bezpośrednio po treningu
- 100g Mass Activator z 250ml mleka 3,2%

B:28 T:10 W:85 kcal:543

(5)Potreningowy godz. 18;00
- 120g ryżu białego
- 100g piersi z kurczaka
opcjonalnie warzywa, mała ilosc tluszczu

B:30 T:2 W:111 kcal:597

(6)Na noc godz. 22;00
- 125g sera twarogowego półtłustego
- 20ml oliwy z oliwek
warzywa
B:23 T:26 W:5 kcal:343

Wychodzi B:2,9g/kg T:1,2g/kg W:8,3g/kg kcal:3546
/obetnij białko do ok 2.5g/kg ogolnego, węgle prze połowe

warzyw ok 250-300g do posiłku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2278
Z czego radziłbyś obciąć białko? pić mniej mleka, 1 jajko na śniadanie, czy zmniejszyć ilość kurczaka?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117946
najpierw obetnij w obliczeniach, a pozniej dziel po rowno pzy układaniu posilkow, czy obetniesz z jajek, mięsa, mleka to juz Twoj wybór
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
mleka nie traktuj jako źródła białka musisz poobcinać białko z posiłków ilościowo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BŁAGAM O POMOC

Następny temat

MASS ACTIVATOR

Shoty
Polecane artykuły