SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

NOWY SMAK BCAA XTRA!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25441
Prezentujemy doskonale Wam znane BCAA Xtra w nowej odsłonie!
Mamy dla Was nowy, rewelacyjny i orzeźwiający smak - WIŚNIOWY!!!

I tylko teraz na start dajemy WAM dodatkowe 100g BCAA XTRA WIŚNIOWEGO całkowicie za DARMO!!!!






i od razu dajemy Wam szansę wygrać jedną z pięciu puch BCAA Xtra w nowym smaku!
Wystarczy wejść tutaj: https://www.sfd.pl/Szybka_Ankieta__do_Wygrania_NOWE_BCAA_XTRA_WIŚNIA!!!-t797461.html
i podążać za poleceniami

I nie zapomnijcie, że jeszcze więcej można wygrać startując w zawodach organizowanych przez Activlab, SFD i Under Armour!!
https://www.sfd.pl/CYKL_ZAWODÓW_W_WYCISKANIU_SZTANGI!!__ZAPRASZAMY!!-t788187.html 

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45119
super!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no ciekawe jak smakuje, moze jak tst?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38165
MEGA SUPER PROMO ! cale 500g +100g GRATIS ZA 85 ZZŁ

a tymcasem w sklepie sfd BCAA Xtra 500g 65,00 zł

gdzie te 100g gratis? FAIL!

Zmieniony przez - pit81 w dniu 2011-09-16 22:06:04
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10395
trzeba będzie poczekać aż wejdzie do sklepów i allegro to ceny pewnie będą niższe

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19371
pit81 patrz na sugerowane, nie na promocyjne. Tymczasem 600 za 50zł na alledro jest juz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14964
dobra cena, ciekawe jak ze smakiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1843
super cena:) i super smak,jak dla mnie to ogolnie jakies one ulepszone:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiśnia jako taka jak dla mnie...

edit:
Z niecierpliwością czekam na kiwi, pasłowałoby do kiwi carbo (choć tego też już jakoś mało w sklepach) - razem po treningu...



Zmieniony przez - Quecal w dniu 2011-11-07 12:28:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6173
Wiśnia jest mega :)

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11428
i po co odświerzasz ?
myslalem ze nowy jakis smak mają a tu lipa

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w dawkowaniu supli

Następny temat

Przedtreningowka

electro
Polecane artykuły